Samsung Galaxy Buds - słuchawki mające stać się konkurencją dla AirPodów

Plotki głoszą, że nowe bezprzewodowe słuchawki Samsunga będą miały liczne usprawnienia. Czego można spodziewać się po Galaxy Buds?


Gdy mówimy o firmie Samsung, słuchawki nie są czymś, co nasuwa się na myśl w pierwszej kolejności. Ale zapowiedź pojawiania się rywala słuchawek AirPods daje nadzieję, że czeka nas coś niezwykłego. Co jak dotąd wiemy o Galaxy Buds?

Galaxy Buds - kiedy je zobaczymy?

Spodziewamy się pokazania słuchawek Galaxy Buds podczas pokazu Galaxy Unpacked, na którym Samsung zaprezentuje wyczekiwane modele Galaxy S10 oraz - prawdopodobnie - swój składany smartfon.

Zobacz również:

Galaxy Buds - specyfikacja

O Galaxy Buds wiadomo dzięki certyfikatowi FCC, który przyznano im 29 stycznia b.r. Numer modelu to SM-R170(EARBUDS), a w opisie nazywane są jako handset Bluetooth. W sieci znalazł się projekt oznaczeń, jakie zostaną umieszczone na obudowie baterii.

Samsung Galaxy Buds - słuchawki mające stać się konkurencją dla AirPodów

Słuchawki Galaxy Buds mają być następcami cieszących dużym uznaniem Gear IconX. Samsung odchodzi od marki Gear, która wywodzi z linii smartwatchy i rozpoczyna nowy rozdział. IconX ma wbudowaną pamięć, funkcje fitness, kontrolę dotykową, Bixby oraz pracującą przez siedem godzin baterię. Według nielicznych przecieków w Galaxy Buds można spodziewać się dłużej pracującego akumulatora, 8GB miejsca na dane, transmitera Bluetooth 5.0 oraz tuningu AKG.

W miarę pojawiania się kolejnych informacji o Galaxy Buds będziemy o nie aktualizować ten tekst.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: