Samsung Galaxy Core Plus i HTC Desire 300 na wyłączność w Orange

W ofertach polskich operatorów największym zainteresowaniem cieszą się nie flagowce, a smartfony ze średniej i niskiej półki cenowej. Modelami z tego segmentu są najnowsze Samsung Galaxy Core Plus oraz HTC Desire 300, które trafiły do sprzedaży na wyłączność w sieci Orange.

Samsung Galaxy Core Plus to odświeżona wersja dostępnego w sprzedaży od pół roku telefonu Galaxy Core, którą producent wzbogacił o moduł NFC, czyli komunikacji bliskiego zasięgu. Można go wykorzystać do wygodnego przesyłania danych między urządzeniami i płatności mobilnych. Sam telefon ma też niezłe parametry. Smartfony Samsunga wyposażono w 4,3 calowy ekran o rozdzielczości 800 na 480 pikseli, dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz, 1 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci wewnętrznej. Aparat w Galaxy Core Plus ma matrycę 5 megapikseli.

Samsung Galaxy Core Plus i HTC Desire 300 na wyłączność w Orange
Desire 300 to natomiast produkt tajwańskiego producenta HTC, który cechuje się takimi samymi parametrami ekranu, jak Galaxy Core Plus: przekątna 4,3 cala i rozdzielczość 800 na 480 pikseli. Tutaj także znalazł miejsce dwurdzeniowy procesor, ale o niższym taktowaniu 1 GHz. HTC Desire 300 wypada też słabiej pod względem ilości pamięci RAM, której jest zaledwie 512 MB oraz ilości pamięci wewnętrznej wynoszącej tylko 4 GB.
Samsung Galaxy Core Plus i HTC Desire 300 na wyłączność w Orange
Samsung Galaxy Core Plus i HTC Desire 300 to modele telefonów ze średniej i niskiej półki cenowej. Pod względem parametrów nie powalają na kolana, ale oferują bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Osoby zainteresowane tymi smartfonami będą mogły skorzystać z oferty sieci Orange, która posiada wyłączność na oba wspomniane modele. Do oferty i cenników mają trafić jeszcze w tym miesiącu.

źródło: Orange

Zobacz również:

  • Najlepsze smartfony 5G do 2000 zł - RANKING 2021
  • Samsung Galaxy S22 - cena, data premiery, specyfikacja [30.11.2021]