Samsung Galaxy F (S5 Prime) na zdjęciu z Galaxy S5

W Sieci pojawiło się zdjęcie, na którym przedstawiony jest ponoć smartfon Galaxy F (Galaxy S5) obok "staruszka" Galaxy S5.

Smartfon Galaxy S5, jak wskazują wszelkie znaki na ziemi i niebie, doczeka się wewnętrznej konkurencji w postaci ulepszonej wersji noszącej oznaczenie Galaxy F, znanej też jako Galaxy S5 Prime. Niedawno pojawiły się w Sieci dwa zdjęcia, na których widać, że tył Galaxy F wygląda jakby był wykonany ze szczotkowanego metalu, chociaż nie jest to pewne. Być może doczekamy się bowiem takiego rozwiązania jak w przypadku LG G3, czyli plastiku z fakturą imitującą metal.

Samsung Galaxy F (S5 Prime) na zdjęciu z Galaxy S5

Samsung Galaxy F?

Dzisiaj mamy kolejne zdjęcie przestawiające rzekomo Galaxy F (ze względu na Photoshopa należy oczywiście podchodzić do tego typu materiałów z ogromną rezerwą) , który tym razem porównany został z modelem Galaxy S5:

Samsung Galaxy F (S5 Prime) na zdjęciu z Galaxy S5

Samsung Galaxy F i Galaxy S5

Jak widać, nowy gadżet Samsunga, podobnie jak wspomniany LG G3, cechuje cieniutka ramka otaczająca ekran. Co więcej, przy nieco większym ekranie (oczekuje się, że Galaxy F zaoferuje 5,2- lub 5,3-calowy panel) Galaxy F nie wydaje się większy od Galaxy S5.

Zobacz również:

  • Galaxy Buds 2 - nowości i aktualizacje po premierze [19.10.2021]

Czego możemy oczekiwać?

Z pojawiających się do tej pory spekulacji wynika, że Galaxy F (Galaxy S5 Prime) może zaoferować do dyspozycji użytkownika:

- układ Snapdragon 805

- 3 GB pamięci RAM

- ekran QHD

- aparat 16 MP ze stabilizacją obrazu

Urządzenie ma być oczywiście (trudno wyobrazić sobie, żeby było inaczej) wodo- i pyłoodporne. Ponadto oferować ma podobny zestaw sensorów jak Galaxy S5.