Samsung Galaxy Fold 2 może zadebiutować w drugim kwartale roku

Samsung szykuje się pod pokazania w grudniu rodziny S20 i Galaxy Z Flip, ale co z następcą składanego modelu Fold? Pojawiła się właśnie inormacja, że zagośic na rynku w drugim kwartale tego roku.

Samsung w tym roku wprowadzi na rynek sporo modeli, zaczynając od budżetowców i średniaków, jak A11 i M31, a kończąc na flagowcach, czyli przede wszystkim wyczekiwanym Galaxy Samsung S20 i składanym Galaxy Z Flip. W natłoku informacji o tych modelach jakoś dziwnie zapomniano o Galaxy Fold 2, który nie będzie tym samym, co Z Flip.

Jak podał redaktor XDA Develeopers, Max Weinbach, Fold 2 zadebiutuje w drugim kwartale 2020 roku. Będzie mieć po rozłożeniu wyświetlacz 8", a wraz z telefonem użytkownik otrzyma rysik Spen. Weinbach podał także, że urządzenie ma zasilać procesor Snapdragon 865, co oznacza wsparcie dla standardu 5G. Główny obiektyw aparatu będzie mieć 108 Mpix, a wyświetlacz w górnej części pokrywa ultra-cienkie szkło. Czy można wierzyć w te doniesienia? Wcześniej Weinbach zdradzał informacje o urządzeniach Samsunga, które potem znajdowały odzwierciedlenie w rzeczywistości, więc można przyjąć je za dobrą monetę.

Źródło: XDA Developers