Samsung Galaxy Fold z nową funkcją. Pojawia się nagrywanie w 4K/60 fps

Najnowsza wersja systemu na Galaxy Fold wprowadza opcję nagrywania w 4K przy zachowaniu 60 klatek na sekundę z przedniego aparatu.

W środę wybrane egzemplarze Samsungów Galaxy Fold zaczęły informować swoich użytkowników o dostępności nowej wersji oprogramowania układowego. Wprowadza on czerwcowe poprawki zabezpieczeń od Google.

Samsung Galaxy Fold z nową funkcją. Pojawia się nagrywanie w 4K/60 fps

Najnowsze oprogramowanie dostępne jest dla wariantu międzynarodowego bez brandingu operatorów. Numer kompilacji to F900FXXS3BTE1.

Zobacz również:

  • Najlepsze dyski przenośne 2023
  • Akurat na tę jedną zmianę w Samsungu Galaxy Fold 5 czekałem. Jednak się nie pojawi
  • Samsung od lat zapowiada tę technologie. Galaxy Fold 5 w końcu może jej użyć

W dzienniku zmian producent poinformował, że poza wprowadzeniem najnowszych poprawek zabezpieczeń pojawiło się kilka innych nowości. Wśród nich znajdziemy zaktualizowane AR Emoji oraz ulepszone narzędzie do rozpoznawania wyrazu twarzy. Dodano również nowe funkcje aparatu i filtry. Pojawiło się AR Zone, Single Take, tryb Pro dla nagrywania filmów wideo, Selfie Tone oraz Night Timelapse.

Co ciekawe najnowsza wersja oprogramowania układowego odblokowała możliwość nagrywania filmów w 4K przy zachowaniu 60 klatek na sekundę z wykorzystaniem przedniego aparatu.

Do tej pory posiadacze flagowego, składanego smartfona Samsunga z 2019 roku mogli nagrywać w 4K jedynie przy zachowaniu 30 klatek na sekundę. Funkcja nagrywania w 4K przy zachowaniu 60 klatek na sekundę pojawiła się w smartfonach Samsunga po raz pierwszy w modelach z rodziny Galaxy S20.

Przeczytaj najnowsze informacje o Samsungu Galaxy Note 20.

Sprawdź, ile kosztuje Samsung Galaxy Fold.

Źródło: sammobile.com


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: