Samsung Galaxy M21 w produkcji, modele M11 i M31 doczekają się nowych wariantów kolorystycznych

Samsung Galaxy M20 to najpopularniejszy reprezentant smartfonów z linii Galaxy M. Nic zatem dziwnego, że koreański producent pracuje nad jego następcą.

Na początku grudnia dowiedzieliśmy się, że Samsung pracuje nad nową generacją smartfonów Galaxy M10 i M30. Wówczas nie ujawniono żadnych informacji na temat następcy modelu M20, co mogło sugerować, że koreański producent nie ma w planach takiego urządzenia. Na szczęście, jak donosi dzisiaj redakcja serwisu SamMobile, model Galaxy M21 również jest w produkcji.

Dowiedzieliśmy się również, że Galaxy M21 zaoferuje użytkownikom 64 GB lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Oprócz tego, wielce prawdopodobne jest, że smartfon będzie napędzany przez procesor Samsung Exynos 9610 lub Exynos 9611. Na pokładzie urządzenia powinien znaleźć się także potrójny aparat główny. Galaxy M21 już po wyjęciu z pudełka ma oferować system Android 10.

SamMobile donosi, że koreański producent postanowił odświeżyć nieco kolorystykę smartfonów z linii Galaxy M 2020. Wszystkie modele dostępne będą w kolorach niebieskim i czarnym, jednak oprócz tego, każdy smartfon otrzyma wyjątkowy, trzeci kolor. Galaxy M11 będzie dostępny kolorze fioletowym, Galaxy M21 w zielonym, natomiast Galaxy M31 otrzyma czerwień.

Samsung ujawnił modele Galaxy M10 i M20 w styczniu 2019 roku, możliwe zatem, że już w najbliższych tygodniach doczekamy się prezentacji ich następców. Najlepsza okazja nadarzy się już w przyszłym tygodniu, podczas targów CES 2020 w Las Vegas (7-10 stycznia).

źródło: sammobile.com