Samsung Galaxy M51 oficjalnie - bateria 7000 mAh robi wrażenie

Galaxy M51 oficjalnie trafia na rynek. Smartfon zaskakuje ogromnym akumulatorem oraz niezwykle ciekawą specyfikacją techniczną.

Głównym problemem dzisiejszych smartfonów jest czas pracy na baterii. Na rynku pojawiają się modele z coraz większymi bateriami, ale nadal flagowe smartfony mają problem z wytrzymaniem intensywnego dnia pracy bez konieczności doładowania. Na szczęście na półkach sklepowych pojawia się coraz więcej smartfonów takich, jak Galaxy M51. Najnowszy średniak Samsunga posiada bardzo przyzwoitą specyfikację techniczną, a na dodatek wyposażono go w akumulator o pojemności 7000 mAh (sic!).

Samsung Galaxy M51

Samsung Galaxy M51

Samsung po cichu wprowadził do oferty Galaxy M51 na terenie Niemiec. Urządzenie było tematem wielu plotek i przecieków. Po wycieku kompletnej informacji prasowej Samsung postanowił zaprezentować smartfona.

Zgodnie z naszymi przewidywaniami Galaxy M51 to bardzo ciekawy smartfon. Poza ogromnym akumulatorem otrzymujemy do dyspozycji duży ekran AMOLED, wydajne podzespoły oraz 64 MP aparat główny.

Galaxy M51 został wyceniony na 360 Euro i jest już dostępny w przedsprzedaży na terenie Niemiec. Pierwsi internauci odbiorą swoje urządzenia już 11 września. Smartfon dostępny jest w kolorze białym oraz czarnym.

Na pokładzie znajdziemy 6,7 calowy ekran Full HD+ wykonany w technologii Super AMOLED+ z aparatem do selfie umieszczonym w centralnej części panelu. Za wydajność odpowiada niezidentyfikowany jeszcze ośmiordzeniowy procesor z 6 GB pamięci operacyjnej do pomocy. Na pliki zarezerwowano 128 GB wbudowanej pamięci masowej, którą można rozbudować za pomocą kart pamięci w standardzie microSD.

Urządzenie pracuje pod kontrolą Android 10 z nakładką One UI (prawdopodobnie 2.1).

Samsung Galaxy M51

Samsung Galaxy M51

Za jakość fotografii odpowiada 64 MP aparat główny. Nie zabrakło także 12 MP aparatu ultraszerokokątnego oraz dwóch 5 MP matryc pomocniczych - macro oraz czujnika głębi. Z przodu znajdziemy 32 MP aparat do selfie.

Za zasilanie odpowiada ogromna bateria o pojemności 7000 mAh ze wsparciem dla szybkiego, 25 W ładowania.

Sprawdź, ile kosztuje Samsung Galaxy A51 i zapoznaj się z jego testem.

Źródło: 91mobiles.com