Samsung Galaxy Nexus i czysty Android. Recenzja wraz z wideo

Samsung Galaxy Nexus jest już trzecim smartfonem, który powstał przy namaszczeniu samego Google, a drugim wyprodukowanym przez Samsunga. Był też pierwszym urządzeniem na rynku działającym pod kontrolą najnowszej wersji Androida. Zapraszamy do naszej recenzji, zarówno w formie tradycyjnej, jak i w wersji wideo.


Samsung Galaxy Nexus

Chociaż Galaxy Nexus został zaprezentowany światu jeszcze w zeszłym roku, to nadal jest jednym z najwydajniejszych urządzeń na rynku. Dwurdzeniowy procesor, olbrzymi ekran o rozdzielczości HD oraz duża ilość pamięci RAM wpływają bardzo pozytywnie na wrażenia płynące z obsługi tego sprzętu. Po więcej informacji o specyfikacji tego sprzętu, oraz wrażeń z jego użytkowania zapraszamy do artykułu w serwisie AndroidLife.

Wideorecenzja PC World

Oprócz tego, studio filmowe PC World (zobacz: konto YouTube) wraz z naszym serwisem AndroidLife przygotował recenzję wideo dotyczącą Galaxy Nexusa. Materiał podsumowuje specyfikacje urządzenia, rozmieszenie portów oraz stanowi przegląd oprogramowania. Jest to najnowsza wersja Androida oznaczona 4.0 Ice Cream Sandwich bez żadnej nakładki producenta. Korzystając z niej widać wyraźne różnice między czystym systemem, a tym zastosowanym w telefonach z nakładkami takimi jak Sense UI od HTC lub TouchWiz od Samsunga. Z materiałem wideo zapoznacie się pod tym linkiem.

Zobacz również:

  • To naprawdę się dzieje! Galaxy Tab S9 został przetestowany pod katem najbardziej przydatnej zmiany

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: