Samsung Galaxy Note 20 - do sieci wydostają się zdjęcia pokrowca

Prototypowy pokrowiec potwierdza dotychczasowe doniesienia. Note 20 będzie lekko zmodyfikowanym Samsungiem Galaxy S20 Ultra.

Samsung powinien zaprezentować nowe modele z rodziny Galaxy Note 20 już za kilka miesięcy. W chwili obecnej nie wiemy czy stały harmonogram nie zostanie przesunięty w związku z panującą pandemią koronawirusa, ale pewne jest, że prace nad najnowszymi flagowcami są już w zaawansowanym stadium.

Samsung Galaxy Note 20 - do sieci wydostają się zdjęcia pokrowca

Źródło: twitter.com

O nowym smartfonie z rodziny Galaxy Note plotki pojawiły się już na przełomie 2019/2020 roku, ale pierwsze w miarę rzetelne informacje zaczęły napływać dopiero po premierze modeli Galaxy S20 pod koniec lutego 2020 roku.

Zobacz również:

  • Najlepsze dyski przenośne 2023
  • Jakiego Samsunga kupić w 2023 roku? Oto najlepsze modele z serii Galaxy
  • Masz Galaxy Note 20 Ultra? Twój Samsung właśnie otrzymał nowe życie

W związku ze zmianą nazewnictwa w tym roku na rynku pojawi się Samsung Galaxy Note 20 oraz Note 20 Ultra.

Premiera Samsungów Galaxy S20 pozwoliła przewidzieć, jak wyglądać będą nadchodzące smartfony z rodziny Galaxy Note 20. Niestety wszyscy konsumenci, którzy oczekiwali, że ogromna obudowa obiektywów zniknie będą rozczarowani.

Użytkownik Twitter'a o nicku @rquandt umieścił w sieci kilka zdjęć prototypowego pokrowca dla Samsunga Galaxy Note 20 lub Galaxy Note 20 Ultra. Zdjęcia wskazują, że mamy do czynienia z pokrowcem LED View Cover, który od lat jest podstawowym akcesorium do flagowych modeli koreańskiego producenta.

Na fotografiach widać makietę pokrowca, która jest mocno niedopracowana, ale pozwala dowiedzieć się co nieco o nadchodzących smartfonach. Proporcje obudowy wskazują, że Samsung nie zdecyduje się na dalsze zwiększanie proporcji ekranu. Niestety nie sposób przeoczyć gigantycznego wycięcia na pleckach. Obudowa obiektywów podobnie, jak w modelu Galaxy S20 Ultra będzie bardzo duża. Galaxy Note 20 w wersji Ultra zaoferuje aparaty znane z modelu Galaxy S20 Ultra.

Odlew pokrowca posiada także wycięcia na przyciski do regulacji głośności oraz przycisk zasilający. Znajdują się one na prawej krawędzi urządzenia. Obecnie sprzedawane Galaxy Note 10 i Note 10+ posiadają przyciski do regulacji głośności na lewym boku.

Samsung Galaxy Note 20 powinien zadebiutować na początku sierpnia.

Sprawdź wszystkie informacje na temat Galaxy Note 20.

Sprawdź, ile kosztuje Samsung Galaxy Note 10 Lite - najtańszy smartfon z rysikiem S-Pen.

Źródło: gizchina.com


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: