Samsung Galaxy Note 20 - pierwsze egzemplarze z zepsutym aparatem

Przedsprzedaż właśnie się zakończyła, a pierwsze użytkownicy donoszą o problemach z aparatami najnowszego smartfona Samsunga Galaxy Note 20 Ultra.

Rok 2020 z pewnością nie zostanie zapamiętany najlepiej w siedzibie Samsunga. Procesor Exynos 990 do udanych nie należy, a na dodatek smartfony z rodziny Galaxy S20 sprzedają się gorzej, niż prognozowano. Jakby wszystkiego było mało najnowszy Samsunga Galaxy Note 20 Ultra, który od dziś dostępny jest w regularnej sprzedaży ma problemy z aparatami.

Plecki Galaxy Note 20 Ultra

Plecki Galaxy Note 20 Ultra

Najnowsze modele Galaxy Note 20 Ultra potwierdzają, że Samsung nie poradził sobie jeszcze z problemami z aparatami. Niektóre egzemplarze posiadają wadliwe kamery. Raporty z forów internetowych i grup na Facebooku donoszą, że problem dotyczy jednej partii produkcyjnej.

Wiele osób, które zdecydowało się zakupić Samsunga Galaxy Note 20 Ultra w przedsprzedaży donosi, że w ich urządzeniach aparaty nie zostały najlepiej spasowane. W kwadratowym module aparatu widoczne są luki oraz niewłaściwe spasowanie elementów. Dodatkowo w niektórych egzemplarzach między soczewkami, a szkłem ochronnym widoczne są kurz i pyłki. Wąskie grono użytkowników donosi, że ich Galaxy Note 20 Ultra posiada zaparowane aparaty.

Niewłaściwe spasowanie modułu aparatu
Źródło: pocketnow.com

Niewłaściwe spasowanie modułu aparatu

Źródło: pocketnow.com

Wszystko wskazuje na to, że Samsung niewłaściwie przygotował linię produkcyjną i doszło do błędów w montażu. Producent nie wydał jeszcze oficjalnego oświadczenia w sprawie.

Wyżej wymienione usterki nie powinny mieć wpływu na jakość fotografii. Jeżeli posiadasz Galaxy Note 20 Ultra i Twój egzemplarz również posiada niewłaściwie spasowane aparaty jak naszybciej zgłoś się do obsługi klienta firmy Samsung.

Sprawdź, ile kosztuje Galaxy Note 20 Ultra.

Źródło: pocketnow.com