Samsung Galaxy Note 20 - poznaliśmy wszystkie wersje kolorystyczne

Do sieci przedostały się właśnie informacje na temat wersji kolorystycznych nadchodzącego Samsunga Galaxy Note 20. W jakich kolorach sprzedawany będzie flagowy smartfon?

W sieci dużo mówi się o Samsungach Galaxy Note 20 i Galaxy Fold 2, które zadebiutują w sierpniu tego roku. Poznaliśmy już najważniejsze elementy specyfikacji technicznej oraz wyglądu, a teraz nadszedł czas, aby porozmawiać o wersjach kolorystycznych.

Źródło: Twitter

Okazuje się, że w tym roku Samsung przygotował dla nas nowe wersje kolorystyczne, a na dodatek Galaxy Note 20 dostępny będzie w innych kolorach, niż Galaxy Note 20+.

Kupujący tańszy model będą mogli zdecydować się na szare, zielone oraz miedziane urządzenie, a zainteresowani zakupem topowego Galaxy Note 20+ będą musieli wybrać kolor czarny lub miedziany.

W tym roku Samsung postawił na klasyczne i mało udziwnione wersje kolorystyczne. To spora odmiana po krzykliwych Samsungach Galaxy Note 10. Widocznie osoby wydające na telefon grube tysiące złotych wolą stonowane i bardziej eleganckie wersje kolorystyczne. W końcu mało którego nastolatka stać na topowego flagowca Samsunga.

Samsung w przeszłości zaprezentował miedziany wariant Samsunga Galaxy Note 8, ale odcień Note'a 20 ma być bardziej złoty.

W tym miejscu warto zaznaczyć, że wyżej wymienione wersje kolorystyczne mogą nie być wszystkimi. Prawdopodobnie Samsung zdecyduje się wprowadzić Galaxy Note 20/Note 20+ w większej ilości wersji kolorystycznych.

Zapoznaj się z najświeższymi informacjami na temat Samsunga Galaxy Note 20.

Sprawdź, ile kosztuje Samsung Galaxy Note 10+.

Źródło: gsmarena.com