Samsung Galaxy Note 20 - sprzedaż ruszy 21 sierpnia

Galaxy Note 20 zostanie zaprezentowany 5 sierpnia. Pierwsze egzemplarze trafią do sklepów nieco ponad dwa tygodnie później.

Samsung od dłuższego czasu przygotowuje się do jednej z najważniejszych premier w tym roku. Na wydarzeniu z cyklu Galaxy Unpacked zobaczymy Galaxy Note 20, Galaxy Note 20 Ultra, Galaxy Tab S7, Galaxy Fold 2 oraz Galaxy Z Flip.

Samsung Galaxy Note 10+

Samsung Galaxy Note 10+

Impreza pierwotnie miała odbyć się w Nowym Jorku, ale w związku z pandemią COVID-19 nowe urządzenia zostaną pokazane na wydarzeniu transmitowanym na żywo w sieci.

Kiedy dokładnie Samsung zdecyduje się zaprezentować swoje flagowe urządzenia na drugą połowę 2020 roku?

Pierwotnie z kilku źródeł dowiedzieliśmy się, że Koreańczycy przygotowują wydarzenie na 5 sierpnia 2020 roku. Informacja ta została potwierdzona w kilku niezależnych źródłach. Zaprezentowane urządzenia maja trafić do sprzedaży nieco ponad dwa tygodnie po odsłonięciu - 21 sierpnia.

Od 5 do 21 sierpnia 2020 roku Samsung prowadził będzie przedsprzedaż wszystkich zaprezentowanych na Galaxy Unpacked urządzeń. Przez nieco ponad dwa tygodnie będziemy w stanie kupić flagowe Samsungi wraz z pakietem cennych akcesoriów/gratisów. Pierwsze egzemplarze Galaxy Note 20 oraz Galaxy Note 20 Ultra trafią do odbiorców już 21 sierpnia. Tego samego dnia w sklepach pojawią się Galaxy Fold 2, Galaxy Z Flip 5G oraz Galaxy Tab S7.

Wszystkie najważniejsze informacje o Samsungu Galaxy Note 20 znajdziesz tutaj.

Sprawdź, ile kosztuje obecnie Samsung Galaxy Note 10 Lite.