Samsung Galaxy Note 20 - właśnie poznaliśmy datę premiery!

Najnowszy raport ujawnia datę premiery flagowego Samsunga Galaxy Note 20 oraz składanego Galaxy Fold 2. Premiera już za dwa miesiące.

Od dłuższego czasu monitorujemy dla Was plotki na temat Samsunga Galaxy Note 20. Nie od dziś wiadomo, że najpotężniejszy smartfon Samsunga na 2020 rok zadebiutuje na rynku w wakacje - około miesiąc przed premierą nowych modeli iPhone'a 12 (sprawdź nasz artykuł zbiorczy).

Samsung Galaxy Note 20 - właśnie poznaliśmy datę premiery!

Źródło: samsung.com

Najnowszy raport przekazany przez portal 91mobiles wskazuje dokładną datę premiery najnowszych smartfonów Samsunga z najwyższej półki cenowej.

Z raportu z Korei Południowej wynika, że Samsung przygotowuje wydarzenie Galaxy Unpacked, które transmitowane będzie na żywo w sieci 5 sierpnia 2020 roku. Data ta jest bardzo autentyczna - Samsunga zazwyczaj prezentuje flagowe modele Galaxy Note na początku sierpnia.

Raport potwierdza także, że z powodu pandemii koronawirusa nie możemy liczyć na fizyczne wydarzenie takie, jak podczas lutowej premiery Galaxy S20.

Anonimowe źródło bliskie producentowi przekazało, południowokoreańskiemu portalowi informacyjnemu, że w związku z dalszym rozprzestrzenianiem się COVID-19 i antyrasistowskimi protestami w Stanach Zjednoczonych tegoroczna impreza odbędzie się jako wydarzenie online.

Na imprezie z cyklu Galaxy Unpacked zobaczymy trzy nowe urządzenia. Mowa o Samsungu Galaxy Note 20, ulepszonej wersji Galaxy Note 20+ oraz składanym Galaxy Fold drugiej generacji.

Więcej infromacji na temat Samsunga Galaxy Note 20 znajdziesz w naszym artykule zbiorczym.

Nie chcesz czekać na premierę drogiego Galaxy Note 20? Sprawdź, ile kosztuje najtańszy Samsung z rysikiem S-Pen.

Źródło: 91mobiles.com