Samsung Galaxy Note 20 z aparatem zoomcamera i nowym rysikiem S-Pen

Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G zaoferuje nowy aparat zoomcamera.

Samsung zaprezentował już najnowsze smartfony z rodziny Galaxy S, Miłośnicy rysików muszą poczekać jeszcze kilka miesięcy na najnowsze modele Galaxy Note. Tymczasem do sieci przedostają się kolejne informacje na temat najpotężniejszych smartfonów Samsunga.

Samsung Galaxy Note 20 z aparatem zoomcamera i nowym rysikiem S-Pen

Źródło: nl.letsgodigital.org

Co nowego zaoferuje Samsung Galaxy Note 20 poza wysoką ceną startową?

Wiemy, że urządzenia z rodziny Galaxy Note 20 opracowywane są pod kryptonimem Project Canvas i przejmą wiele nowości z Galaxy S20. Nie zabraknie również kilku nowych funkcji.

Zobacz również:

  • Wear OS 3 - lista kompatybilnych modeli smartwatchów
  • Samsung Galaxy Note powróci! Premiera możliwa w 2022 roku
  • Mega promocja na smartfony Samsung Galaxy - tańsze o 1000 zł!

Do sieci trafiły właśnie rendery 3D Samsunga Galaxy Note 20 5G wykonane przez Concept Creator specjalnie dla holenderskiego portalu LetsGoDigital.

Nazwy kodowe (kryptonimy) nadchodzących urządzeń pozwalają przewidzieć, jakie nowe funkcje zaoferują nadchodzące modele. Samsungi Galaxy Note 10 opracowywane były pod nazwą Da Vinci. Finalnie na rynku pojawiły się smartfony z nowymi inteligentnymi funkcjami. Project Canvas może wskazywać, że w tym roku solidnych zmian doczeka się rysik S-Pen. Możemy liczyć także na ulepszone aparaty, ale to żadna nowość. Kolejne generacje co roku przynoszą ulepszenia w tym aspekcie.

Samsung Galaxy Note 20 z aparatem zoomcamera i nowym rysikiem S-Pen

Źródło: nl.letsgodigital.org

Dziś zajmiemy się nieco aparatami w nadchodzących Galaxy Note 20. Z przodu z pewnością znajdziemy aparat do selfie umieszczony w ekranie. W chwili obecnej nie wiemy jeszcze, jakie parametry techniczne zaoferuje ta matryca. Możliwe, że będzie to nawet 40 MP obiektyw.

Aparat główny z pewnością zaoferuje co najmniej takie same parametry techniczne, jak w Samsungach z rodziny Galaxy S20.

Oznacza to, że w najdroższym wariancie Galaxy Note 20 Ultra uzyskamy 108 MP aparat główny. Nie zbraknie również 12 MP aparatu ultraszerokokątnego oraz 48 MP teleobiektywu z 10 krotnym zoomem hybrydowym, który tym razem może otrzymać nazwę zoomcamera. Na pokładzie znajdzie się również kamera 3D DepthVision.

Tańszy model zaoferuje 12 MP aparat główny oraz 64 MP teleobiektyw i 12 MP obiekty ultraszerokokątny.

Więcej informacji o Samsungu Galaxy Note 20 znajdziesz tutaj.

Sprawdź, ile kosztuje Samsung Galaxy Note 10.

Źródło: nl.letsgodigital.org