Samsung Galaxy Note 20 zadebiutuje również w wersji z 4G LTE

Samsung planuje wprowadzić na rynek tańszego Note'a 20 bez modemu 5G.

Do premiery Galaxy Note 20 pozostało jeszcze kilka miesięcy, ale w sieci pojawiają się już kolejne informacje na temat najlepszego smartfona Samsunga 2020 roku.

Samsung Galaxy Note 20 zadebiutuje również w wersji z 4G LTE

Źródło: samsung.com

Producent ten od kilku miesięcy koncentruje się na wprowadzaniu na rynek urządzeń z wbudowanym modemem sieci 5G. W sklepach znajdziemy już stosowne warianty Samsungów Galaxy S10 i S20. Dodatkowo topowy Galaxy S20 Ultra posiada 5G w standardzie.

Zobacz również:

  • Samsung tworzy historię z serwerowymi stosami 768 GB pamięci RAM
  • Samsung Galaxy S21 FE następcą Galaxy Note 20?

Informowaliśmy już o tym, że Samsung rozpoczął rozwój oprogramowania dla Samsunga Galaxy Note 20 Plus/Ultra z wbudowanym modemem sieci 5G. Teraz okazuje się, że smartfony z rodziny Note 20 zadebiutują także w tańszych wariantach pozbawionych modemu sieci 5G. To świetna wiadomość dla konsumentów z Polski.

Przed premierą Samsunga Galaxy S20 plotkowano, że w tym roku Samsung wyposaży w modem 5G wszystkie modele. Informacje te nie zostały potwierdzone. W sklepach znajdziemy zarówno warianty z 4G, jak i droższe modele z obsługą 5G.

Samsung rozpoczął właśnie prace na oprogramowaniem układowym Samsunga Galaxy Note 20 w wersji z modemem 4G LTE. Portal Galaxyclub donosi, że Koreańczycy również w przypadku najdroższych modeli z rodziny Galaxy Note 20 wprowadzą na rynek tańsze modele pozbawione modemu 5G.

Programiści Samsunga opracowują właśnie oprogramowanie dla smartfona o numerze modelu SM-N985F. jest to europejski wariant Samsunga Galaxy Note 20 Plus/Ultra pozbawiony modemu 5G. Oznacza to zatem, że w przypadku Galaxy Note 20 najdroższy model nie zaoferuje w standardzie modemu sieci 5G.

Samsung zaprezentuje oficjalnie modele z rodziny Galaxy Note 20 na oficjalnym wydarzeniu z serii Galaxy Unpacked w sierpniu. Galaxy Note 20 będzie pierwszym flagowym smartfonem Samsunga zaprezentowanym na wydarzeniu online. Być może razem z Galaxy Note 20 zaprezentowany zostanie składany Galaxy Fold 2 raz tablet Galaxy Tab S7/S20.

Więcej informacji na temat Samsunga Galaxy Note 20 znajduje się tutaj.

Sprawdź, ile kosztuje Galaxy Note 10 Lite - najtańszy smartfon z rysikiem S-Pen.

Źródło: galaxyclub.nl