Samsung Galaxy Note 3 smartfonem Olimpijskich Igrzysk Zimowych 2014

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2014 które odbędą się w Soczi mają już swoją elektroniczną maskotkę, którą będzie najnowszy Samsung Galaxy Note 3. Producent we współpracy z Międzynarodowym Komitetem Olimpijskim rozpoczyna akcję “pozbywania się papieru” z imprezy, a phablet koreańskiego producenta ma w tym pomóc.

Projekt pozbycia się kartek papieru podczas Zimowej Olimpiady w 2014 roku nosi oficjalną nazwę Samsung Smart Olympic Games. Producent ma za zadanie stworzyć specjalną aplikację, która będzie preinstalowana na wszystkich egzemplarzach phabletu Galaxy Note 3, które zostaną rozdane wśród uczestników Igrzysk w Soczi.

Phablety Samsung Galaxy Note 3 mają otrzymać w prezencie wszyscy sportowcy, którzy wezmą udział w olimpijskich zmaganiach. Będą mogli oni za jego pomocą skorzystać ze specjalnie przygotowanej aplikacji o nazwie Wireless Olympic Works. Samsung nie poprzestaje jednak na samym wsparciu technologicznym i rozdawaniu phabletów Galaxy Note 3 uczestnikom zimowej Olimpiady, ale będzie miał nawet… własną drużynę Galaxy, w której skład wchodzić będzie aż 80 zawodników pochodzących z 20 różnych państw.

Samsung Galaxy Note 3 smartfonem Olimpijskich Igrzysk Zimowych 2014

Samsung Galaxy Note 3

Wsparcie Samsunga udzielone Zimowym Igrzyskom Olimpijskim 2014 w Soczi to z pewnością okazja do zareklamowania swoich produktów całemu światu. Olimpiada ma wystartować już 7 lutego przyszłego roku, a już teraz nazwa firmy pojawia się w kontekście zawodów.

Zobacz również:

  • Oto, jak ostatecznie może wyglądać seria Galaxy S22
  • Samsung Galaxy Tab S8 na pierwszych grafikach! Na premierę jeszcze poczekamy...

źródło: thedroidguy.com