Samsung Galaxy Note 3 trafia do przedsprzedaży w Polsce. Znamy cenę

Samsung Galaxy Note 3 to najnowszy phablet w ofercie koreańskiej firmy, który zaprezentowany został na początku września na targach IFA 2013 w Berlinie. W Polsce rozpoczęła się już jego przedsprzedaż i dostępny będzie w przeciągu dwóch tygodni.

Najnowszy Samsung Galaxy Note 3 trafił do oferty sklepów internetowych takich jak sferis.pl, vobis.pl oraz euro.com.pl. W każdym przypadku jego cena jest taka sama i wynosi równo 2999zł. Ten sam jest też termin realizacji zamówienia, który ustalony został na dzień 1 października. Oczywiście do tego trzeba doliczyć czas dostawy phabletu ze sklepu do lokalizacji wskazanej przez użytkownika..

Samsung Galaxy Note 3 to kolejna generacja ogromnego urządzenia, którego przekątna ekranu plasuje go pomiędzy smartfonami i tabletami. Obecna generacja została wyposażona w wyświetlacz o przekątnej długości aż 5,7 cala oraz rozdzielczość 1920 na 1080 pikseli. W polskiej wersji wspierającej LTE znajdzie się też czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800, aż 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej. Obecny jest w nim także port microUSB 3.0.

Samsung Galaxy Note 3

Samsung Galaxy Note 3

Wbrew wszystkim przesłankom linia Note od Samsunga okazała się olbrzymim sukcesem na całym świecie i sprzedano miliony tego typu urządzeń. Przyczyniła się do tego z pewnością bardzo dobra specyfikacja, chowany w obudowie rysik oraz specjalny ekran dotykowy, który wykrywa nie tylko miejsce przyłożenia stylusa S-Pen, ale także siłę nacisku. Samsung Galaxy Note 3 ma szansę powtórzyć ten sukces. Szkoda tylko, że polskie sklepy nie sprzedają go razem w komplecie z zegarkiem Galaxy Gear.

źródło: tabletowo.pl