Samsung Galaxy Note 3 w USA będzie sprzedawany w komplecie z Galaxy Gear

Samsung ma pomysł na promowanie swojego zegarka Galaxy Gear wśród klientów w Stanach Zjednoczonych. Operatorzy T-Mobile oraz Vodafone będą sprzedawać smartwatch w komplecie z najnowszym phabletem Samsung Galaxy Note 3.

Na berlińskich targach IFA 2013, zgodnie z przewidywaniami, koreańska firma Samsung zaprezentowała nową generację swojego phabletu Galaxy Note 3 oraz dedykowane smartfonom akcesorium, którym jest inteligentny zegarek Galaxy Gear. Większość plotek na jego temat się potwierdziła. Zegarek po podłączeniu z telefonem pozwoli on na kontrolowanie z poziomu nadgarstka jego najważniejszych funkcji, w tym odczytywania wiadomości, wykonywania połączeń.

Samsung Galaxy Note 3 w USA będzie sprzedawany w komplecie z Galaxy Gear

Samsung Galaxy Note 3

Wiadomo już, że zarówno Galaxy Note 3, jak i Galaxy Gear będą bardzo drogimi urządzeniami. Samsung ma jednak ambitne plany utrzymać wysoką sprzedaż linii Galaxy Note i wprowadzać na rynek kilka sztuk swojego zegarka na każde dziesięć sprzedanych phabletów. Mogą mu w tym pomóc amerykańscy operatorzy. Już teraz w ofercie T-Mobile oraz Vodafone w USA pojawiła się oferta, która pozwala nabyć zestaw bez umowy za 999 dolarów.

Sam phablet Galaxy Note 3 wyceniony został w wolnej sprzedaży na 699 dolarów, więc za zegarek kosztować będzie 300 dolarów. Nie ma jak na razie informacji, jakie będą ceny obu urządzeń w Polsce, oraz czy na podobny krok zdecydują się operatorzy z naszego kraju. Cena zestawu nawet jak na warunki USA jest bardzo wysoka i nie ma pewności, czy w naszym kraju zainteresowanie takim tandemem byłoby odpowiednio duże.

Zobacz również:

  • Samsung Gear wymusi aktualizację do Tizen OS