Samsung Galaxy Note 3 w kilku nowych, nietypowych kolorach

Samsung Galaxy Note 3 to najnowszy phablet koreańskiej firmy. To potężne urządzenie o ogromnym ekranie cechuje się niecodziennym designem, a do portfolio producenta dołączają kolejne wersje urządzenia o dość ciekawej kolorystyce.

Samsung na tegorocznych berlińskich targach IFA zaprezentował swój najnowszy phablet Galaxy Note 3. Urządzenie o ekranie o przekątnej 5,7 cala oparte zostało o najlepsze możliwe podzespoły, a mocą obliczeniową bez problemu dorównuje najlepszym urządzeniom z Androidem od innych producentów. W zależności od wersji oferuje użytkownikom cztero- lub ośmiordzeniowy procesor oraz aż 3 GB pamięci RAM.

Galaxy Note 3 wyróżnia się na tle innych produktów nie tylko mocą obliczeniową, ale też designem. Całe plecki telefonu wykonane zostały z plastiku, ale stylizowane są na skórę, a producent zadbał nawet o to, by w plastikowej klapce widać było imitację szwów. Telefon trafił do sprzedaży w trzech kolorach obudowy: klasycznymi czarnym oraz białym, a także nieco wyblakłym różowym.

Samsung Galaxy Note 3 w kilku nowych, nietypowych kolorach

Galaxy Note 3

Producent postanowił poszerzyć ofertę o kolejne wersje kolorystyczne. Znajdują się wśród nich dwa warianty o nazwach Rose Gold Black oraz Rose Gold White, czyli czarny i biały kolor ze złotymi akcentami. Oba te kolory mają idealnie pasować do zegarka Galaxy Gear, który w kolorze Rose Gold sprzedawany był już wcześniej. Bardzo ciekawą i miła dla oka jest propozycja kolorystyki Galaxy Note 3 o nazwie Merlot Red, gdzie także front urządzenia jest czerwony.

Jak widać HTC, sprzedające One w kilku wersjach, nie jest jedynym producentem, który widzi potrzebę oferowania więcej niż dwóch podstawowych wariantów kolorystycznych swojego topowego telefonu.