Samsung Galaxy Note 4 i Gear S w wersji z kryształami Swarovskiego

Samsung po raz kolejny ogłosił współpracę ze Swarovskim. Na mocy porozumienia powstaną specjalne, ekskluzywne edycje zegarka Samsung Gear S i phabletu Galaxy Note 4 wysadzane kryształami.

Koreański Samsung na targach IFA 2014 zaprezentował kilka nowych produktów. Należy do nich smartwatch Gear S, będący kolejnym inteligentnym zegarkiem w ofercie producenta. Wyróżnia go możliwość łączenia się z internetem bez udziału smartfona z wykorzystaniem własnej karty SIM. Kolejnym sprzętem jest następca generacja topowego phabletu, czyli Galaxy Note 4.

Oba te produkty łączy to, że doczekają się specjalnej edycji. Zarówno zegarek Samsung Gear S, jak i Samsung Galaxy Note 4 trafią do sprzedaży w edycji wysadzanej kryształami Swarovskiego. W przypadku smartwatcha będą one znajdowały się w pasku, a w phablecie kryształy znajdą się na tylnej klapce.

W przypadku Galaxy Note 4 dostępne będą dwa warianty edycji wysadzanej kryształami Swarovskiego: złota i srebrna, które przeznaczone są głównie dla kobiet. Nie wiadomo jednak jeszcze, kiedy takie warianty urządzenia trafią na rynek. Te same kryształy Swarovskiego zostały umieszczone w pasku Gear S, ale w smartwatchu mają one mniejszy rozmiar, niż w phablecie. Zegarek ma trafić do sprzedaży już w październiku.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Swarovski współpracuje z Samsungiem. Już przy poprzednio wydanych topowych modelach powstawały takie edycje. Jednym z urządzeń, który doczekał się wariantu wysadzanego kryształami był zaprezentowany w pierwszej połowie tego roku Samsung Galaxy S5.

źródło: androidcentral.com