Samsung Galaxy Note 4 na pierwszych fotografiach

Phablet Galaxy Note 4 zadebiutuje dopiero na początku września, ale do sieci trafiły zdjęcia przedstawiające nowy telefon Samsunga. Oprócz tego na jednej z fotografii możemy obejrzeć pudełko, w którym urządzenie ma trafiać do klientów.

Do premiery Galaxy Note 4 pozostał niecały miesiąc, a już teraz w internecie krążą fotografie przedstawiające to urządzenie. Oczywiście do 3 września, czyli dnia oficjalnej premiery podczas bezrlińskich targów IFA 2014, nie można mieć pewności, że fotografie są autentyczne, ale wyglądają one przekonująco.

Samsung Galaxy Note 4 będzie najwyraźniej wykonany w podobny sposób, co jest poprzednik zaprezentowany rok temu na targach IFA 2013 w Berlinie. Obudowa będzie wykonana z materiału przypominającego skórę, ale ma zmienioną fakturę. Dookoła telefonu biegnie srebrna ramka, która może być metalowa. Wykonanie prezentuje się podobnie jak w przypadku modelu Galaxy Alpha, który ma zostać zaprezentowany już 13 sierpnia.

Ze zdjęć można wnioskować, że Galaxy Note 4 podobnie jak poprzednik wyposażony zostanie w port microUSB 3.0 i miejsce na chowany w obudowie rysik S Pen. Oprócz tego w urządzeniu znajdzie się pulsometr umieszczony obok obiektywu głównego aparatu, a głośnik znalazł miejsce na głównej krawędzi. Phablet ma ponadto cechować się 5,7-calowym ekranem o rozdzielczości QHD, czyli 2560 na 1440 pikseli.

Do sprzedaży mają trafić dwie wersje różniące się procesorem. W pierwszym przypadku będzie to Qualcomm Snapdragon 805, a w drugim Exynos Octa 5433. W obu wersjach producent ma umieścić też 3 GB pamięci operacyjnej RAM.

źródło: gsmarena.com