Samsung Galaxy Note 4 z datą premiery w różnych państwach w Europie

Samsung Galaxy Note 4 został zaprezentowany blisko miesiąc temu na berlińskich targach IFA 2014. Do tej pory jednak koreańska firma nie zapowiedziała oficjalnie daty premiery urządzenia w Europie. Poznaliśmy ją jednak dzięki grafice umieszczonej na profilu Samsung Mobile w serwisie społecznościowym Facebook.

Najnowszy phablet w ofercie Samsunga nosi nazwę Galaxy Note 4 i został zaprezentowany na początku września w Berlinie w trakcie targów IFA 2014. Od tego czasu fani firmy i entuzjaści urządzeń zwanych phabletami z niecierpliwością oczekują rynkowej premiery tego urządzenia. Urządzenie w tym miesiącu ma trafić do sprzedaży.

Galaxy Note 4 zapowiada się fenomenalnie pod względem specyfikacji technicznej. Urządzenie cechuje się 5,7-calowym ekranem o rozdzielczości 2K, czyli 2560 na 1440 pikseli. Oprócz tego phablet wyróżnia chowany w obudowie rysik S Pen oraz oprogramowanie przystosowane do jego obsługi.

Zobacz również:

  • Nowy Galaxy Note będzie składany?! Ciekawy pomysł Samsunga
Samsung Galaxy Note 4 z datą premiery w różnych państwach w Europie

Jeśli informacje udostępnione przez profil Samsung Mobile na portalu Facebook się potwierdzą, polscy klienci będą mogli zakupić urządzenie już 24 października. Nie wiadomo jednak, jaka będzie cena tego sprzętu oraz czy wszyscy rodzimi operatorzy zdecydują się na wprowadzenie Galaxy Note 4 do swojej oferty.

Na grafice udostępnionej przez Samsunga daty premiery urządzenia w innych państwach. Do kolejnych regionów Galaxy Note 4 będzie trafiał sukcesywnie w kolejnych dniach października. Niestety, Samsung Mobile nie zdradził jak na razie informacji o datach premiery Galaxy Note Edge.

źródło: SamsungMobile na portalu Facebook.