Samsung Galaxy Note II trafił w ręce Wima Wendersa

Samsung udostępnił film zapowiadający premierę smartfona Galaxy Note II. Na ten "magiczny moment" przygotowuje nas niemiecki reżyser, scenarzysta i producent filmowy, Wim Wenders.

Samsung postanowił przygotować nas na premierę następcy smartfona Galaxy Note, który jak się ostatnio dowiedzieliśmy, sprzedał się już w liczbie 10 milionów sztuk. W związku z tym zamieścił na YouTube króciutki film, w którym nowym smartfonem bawi się znany niemiecki reżyser Wim Wenders.

"Wszystkie rzeczy możesz zrobić w mgnieniu oka. Z tak małą i lekką rzeczą - każdy może to zrobić" - przekonuje Wenders.

Z filmu niestety nic nie dowiadujemy się na temat specyfikacji nowego smartfona, poza tym, że zaoferuje on możliwość skorzystania z tak przydatnego rozwiązania jakim jest rysik S Pen. Ponadto potwierdzona została data premiery urządzenia, która będzie miała miejsce 29 sierpnia.

Co wiemy o Galaxy Note II?

Z pojawiających się od jakiegoś czasu spekulacji wynika, że nowy smartfon może mieć elastyczny ekran AMOLED, który w odróżnieniu od poprzednika będzie o 0,2 cala większy. Ponadto może zaoferować procesor Exynos quad-core 4112 oraz 12-megapikselowy aparat.