Samsung Galaxy Note II zaktualizowany do Androida 4.4 KitKat

Samsung kontynuuje udostępnianie paczek z nowym Androidem w wersji 4.4.2 KitKat na wyprodukowane przez firmę urządzenia. Teraz przyszła kolej na aktualizację do najnowszego wydania mobilnego systemu Google dla phabletu Galaxy Note II.

Od premiery Androida 4.4.2 KitKat minęło już pół roku, ale producenci nadal zmagają się z przygotowaniem i udostępnianiem aktualizacji dla swoich urządzeń. Pierwsze w kolejności uaktualnienia dostały najnowsze flagowe modele, a posiadacze urządzeń starszych i tańszych zmuszeni byli uzbroić się w cierpliwość.

Koreański producent sukcesywnie udostępnia kolejne uaktualnienia do Androida 4.4.2 KitKat do następnych urządzeń. Ostatnim z nich jest zaprezentowany w 2012 roku phablet Galaxy Note II. Aktualizację w pierwszej kolejności otrzymuje międzynarodowa wersja tego urządzenia. Chodzi dokładnie o model oznaczony przez producenta jako Galaxy Note II GT-N7100.

Zobacz również:

  • Oto, jak ostatecznie może wyglądać seria Galaxy S22
Samsung Galaxy Note II zaktualizowany do Androida 4.4 KitKat

Niestety, na chwilę obecną aktualizacja dla Galaxy Note II dostępna jest wyłącznie we Francji poprzez KIES. Posiadacze phabletu Samsunga z innych regionów muszą uzbroić się w cierpliwość. Do Polski i wszystkich innych krajów powinna trafić w przeciągu kilku dni, maksymalnie tygodni. Warto co jakiś czas sprawdzić dostępność aktualizacji z poziomu samego urządzenia lub oprogramowania KIES zainstalowanego na komputerze.

Aktualizacja oznaczona N7100XXUFND3 wnosi do oprogramowania phabletu Galaxy Note II nowe funkcje i odświeżony wygląd znany z innych urządzeń zaktualizowanych już przez Samsunga do Androida 4.4.2 KitKat.

źródło: sammobile.com