Samsung Galaxy Note III będzie dostępny w czterech wersjach

Koreański serwis ET News twierdzi, że phablet Samsung Galaxy Note III będzie dostępny w czterech różnych wersjach.

Samsung Galaxy Note III to jeden z najbardziej oczekiwanych gadżetów tego roku, co oznacza, że co jakiś czas pojawiają się spekulacje na jego temat. Ostatnie, bardzo interesujące, pochodzą z koreańskiego ET News, który twierdzi, że urządzenie (jest ono czymś pomiędzy smartfonem i tabletem) będzie dostępne w czterech wersjach.

Wersja I

To limitowana wersja Premium wyposażona w "niezniszczalny" wyświetlacz AMOLED, 13-megapikselowy aparat oraz kilka ekskluzywnych funkcji.

Wersja II

Zostanie wyposażona w plastikową obudowę, "zwykły" wyświetlacz AMOLED i 13-megapikselowy aparat.

Wersja III

Będzie dysponowała plastikową obudową, wyświetlaczem LCD i 13-megapikselowym aparatem. Rezygnacja z "organicznego" ekranu pozwolić ma koreańskiemu producentowi na zaoferowanie bardziej atrakcyjnej ceny.

Wersja IV

Ma to być najtańszy wariant urządzenia wyposażony w plastikową obudowę, w której zamknięto wyświetlacz LCD oraz 8-megapikselowy aparat.

Na koniec warto dodać, że wedle wcześniejszych spekulacji Galaxy Note III powinien dysponować mniejszym niż oczekiwano ekranem (5,7-calowym) oraz procesorem Snapdragon 800 (cztery rdzenie Krait 400 do 2,3 GHz, GPU Adreno 330 z obsługą rozdzielczości 4K, obsługa standardu LTE w kategorii 4 (do: 300 Mb/s, od: 75 Mb/s), dźwięk 7.1)


Zobacz również