Samsung Galaxy Round na filmie. Mało zakrzywiony i elastyczny tylko z nazwy?

Samsung Galaxy Round, czyli pierwszy smartfon na świecie z zakrzywionym ekranem, pojawił się na kilkuminutowym filmie zarejestrowanym podczas rozpakowywania go z pudełka.

Producenci smartfonów zaczynają powoli szukać nowych klientów zainteresowanych nabyciem urządzenia cechującego się nietuzinkowym wyglądem, który postanowili osiągnąć poprzez wykorzystanie zakrzywionego ekranu. Pierwszym tego typu smartfonem jest zaprezentowany niedawno przez firmę Samsung model Galaxy Round, którego ekran zakrzywiony został wzdłuż dłuższej osi, czyli zupełnie inaczej niż w przypadku szykowanego do premiery jeszcze w tym miesiącu konkurencyjnego smartfona firmy LG - modelu G Flex:

Samsung Galaxy Round na filmie. Mało zakrzywiony i elastyczny tylko z nazwy?

LG G Flex

Osoby zainteresowane zakupem smartfona Samsunga zapraszam do obejrzenia kilkuminutowego filmu, na którym możemy przekonać się, co znajdziemy wraz z nim w pudełku:

Elastyczny, czy nie?

Przed prezentacją Samsunga Galaxy Round cały czas słyszeliśmy o elastycznym ekranie. Podczas jego premiery dowiedzieliśmy się, że wyposażony on jest w ekran Super Flexible AMOLED, co też jednoznacznie sugeruje, że jest on elastyczny. No cóż, być może faktycznie taki był, lecz powyższy film udowadnia, że utracił swoje właściwości po umieszczeniu w smartfonie i osłonięciu szkłem. Ponadto przekonujemy się dzięki niemu, że ekranu Galaxy Round jest bardzo delikatne zakrzywiony.

Zobacz również:

  • Black Weeks w Media Expert: telewizory nawet 80% taniej
  • "Krzyk", "Vice", i wiele więcej - filmy i seriale znikające z HBO GO [25.10-31.10]