Samsung Galaxy S II (chyba) bez aktualizacji do Androida 4.2.2

Z doniesień serwisu Connect.de wynika, że użytkownicy smartfonów Galaxy S II mogą nigdy nie doczekać się aktualizacji do Androida 4.2.2.

W połowie marca Samsung poinformował, że wśród smartfonów, które otrzymają aktualizację do Androida 4.2.2 znajdzie się również model Galaxy S II. Z najświeższych doniesień serwisu Connect.de wynika jednak, że użytkownicy tego dwuletniego już urządzenia mogą się jednak nigdy nie doczekać wspomnianej aktualizacji zatrzymując się na Androidzie 4.2.1. Dlaczego? Ze względu na problemy z nakładką TouchWiz, z którymi podobno boryka się koreański producent.

Ponadto, jak służnie zauważa serwis SamMobile, podobnymi podzespołami do S II dysponuje przecież phablet Galaxy Note, co może oznaczać, że również i w jego przypadku zachodzi obawa, iż nie doczeka się Androida 4.2.2.

Na koniec warto dodać, że ograniczenia te nie mają obejmować nowszego modelu Galaxy S II Plus oraz przypomnieć, że Samsung miał już wcześniej problemy z wspomnianą nakładką w przypadku modelu Galaxy S III.