Samsung Galaxy S II wielkim sukcesem, a za progiem już czai się... potężny Galaxy S III

Samsung Galaxy S II to ogromny sukces. Flagowy smartfon Samsunga został niedawno nagrodzony Kryształową Anteną w kategorii Telefon Roku i do tego sprzedał się w liczbie ponad 20 milionów sztuk na świecie. A za progiem czai się już jego następca - Samsung Galaxy S III.

Samsung Galaxy S III

Telefon Roku czyli Galaxy S II jest doceniany zwłaszcza za wydajny, dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,2 GHz i bezkonkurencyjny wyświetlacz Super AMOLED Plus o przekątnej 4,3 cala. Samsung niedawno udostępnił już aktualizację Galaxy S II do najnowszej wersji Androida 4.0 - Ice Cream Sandwich.

Galaxy S II sprzedał się w milionach

Galaxy S II już po 7 miesiącach od premiery przekroczył 20 milionów sprzedanych sztuk. Już po pierwszym miesiącu od premiery przekroczył sprzedaż miliona egzemplarzy. Nic dziwnego, że w Polsce Galaxy S II walnie przyczynił się od odebrania Nokii pierwszego miejsce wśród sprzedawanych smartfonów (według firmy IDC za IV kwartał 2011).

Zobacz również:

  • Nowy Galaxy S22, Fold3 i Flip3 kupisz taniej nawet o 3500 złotych! Wystarczy mieć starszy model Samsunga
Samsung Galaxy S II wielkim sukcesem, a za progiem już czai się... potężny Galaxy S III

Samsung Galaxy S II

Galaxy S II - iPhone killer, Nokia Killer?

Sukces Galaxy S II nie jest niepodważalny - przez lata żadnemu smartfonowi nie udało się złamać dominacji iPhone’a firmy Apple. Dokonał tego dopiero Galaxy S II, który wciąż jest lepszy niż najnowszy iPhone 4S. Pretendentów do miana iPhone killera było wielu - zasłużył na nie dopiero Galaxy S II.

Galaxy S III - zabójca smartfonów?

Samsung szykuje już następnego killera - Galaxy S III. Z nieoficjalnych informacji wynika, że jego specyfikacja będzie imponująca. Po pierwsze ekran aż 4,8 cala o rozdzielczości 1080p, 4-rdzeniowy procesor o taktowaniu aż 1,5 Ghz, dwa aparaty fotograficzne (z przodu i z tyłu), obsługa sieci 4G/LTE i do tego ceramiczna obudowa. Mało?

Samsung Galaxy S III - pierwszy smartfon z bezprzewodowym ładowaniem baterii?

Najnowsze plotki mówią, że Galaxy S III będzie miał wbudowane... bezprzewodowe ładowanie akumulatora i to z odległości 1-2 metrów. Jeżeli to prawda, to Galaxy S III jako pierwszy smartfon wyznaczy początek końca klasycznych ładowarek, które dzisiaj są zmorą każdego użytkownika. Szaleństwo. Kto dorówna takiemu smartfonowi Samsunga?? Trudno uwierzyć, że Apple pozbawione Jobsa mogłoby tego dokonać. Zwłaszcza, że wciąż nie pokonali jeszcze S II.

Samsung Galaxy S II wielkim sukcesem, a za progiem już czai się... potężny Galaxy S III

Od Galaxy S II do Galaxy S III

Komentarz

Samsung Galaxy S II to moim zdaniem niemal smartfon idealny - trudno znaleźć w nim jakąś wadę - i dlatego pewnie ten model osiągnął taki sukces. A skoro tak, to jak wiele może dokonać Galaxy S III?

A co Wy myślicie o Galaxy S II i nadchodzącym Galaxy S III? Podobają się Wam smartfony Samsunga czy wolicie jednak Apple?