Samsung Galaxy S III: 10 mln sprzedanych egzemplarzy w niespełna dwa miesiące

Zgodnie z przewidywaniami Samsunga, jego najnowszy flagowy smartfon - model Galaxy S III, powinien się w niespełna dwa miesiące od premiery rynkowej sprzedać w liczbie 10 milionów sztuk.


Najnowszy flagowy smartfon Samsunga, czyli model Galaxy S III, został oficjalnie zaprezentowany podczas zorganizowanej 3 maja konferencji w Londynie. Wkrótce potem dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, że urządzenie to cieszy się rekordową popularnością i zostało zamówione w przedsprzedaży przez sklepy i operatorów w liczbie 9 milionów sztuk.

Dzisiaj koreański producent podzielił się oficjalnie danymi na temat przewidywanej sprzedaży tego popularnego smartfona. Wynika z nich, że już w lipcu swoich nabywców powinno znaleźć aż 10 milionów jego egzemplarzy. Co istotne, stanie się to w niespełna dwa miesiące od premiery rynkowej.

Galaktyczny sukces

Warto przypomnieć, że "galaktyczna" linia smartfonów odniosła wielki sukces. Na początku tego miesiąca Samsung ogłosił bowiem oficjalnie, że łączna globalna sprzedaż modeli Galaxy S i Galaxy S II przekroczyła granicę 50 milionów sztuk.

iPhone 5

Ciekawe, jak na Galaxy S III odpowie Apple, które prawdopodobnie jesienią przedstawi iPhone'a 5. Zdaniem niektórych zawstydzi koreańskiego konkurenta.