Samsung Galaxy S III już do kupienia w Polsce!

Samsung rozpoczął dzisiaj sprzedaż swojego nowego flagowego smartfona: Galaxy S III. Przed niektórymi sklepami ustawiły się ogromne kolejki chętnych na jego zakup. Niestety nie obyło się też bez wpadek.


Galaxy S III to długo oczekiwany przez miliony konsumentów na świecie nowy flagowy smartfon Samsunga, który stanowić ma nie tylko poważną konkurencję dla obecnej generacji iPhone'a, ale także jego następcy.

Jak pamiętamy, "galaktyczna" rodzina smartfonów sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. Np. model Galaxy S II sprzedał się w liczbie ponad 20 milionów egzemplarzy. Czy jednak jego następca ma szansę na powtórzenie tego wyniku, lub nawet znaczne jego wyśrubowanie? Wszystkie znaki na ziemi i niebie potwierdzają, że tak!

Po urządzenie, które trafiło dzisiaj do sprzedaży w 28 krajach w Europie (również w Polsce) i na Bliskim Wschodzie, ustawiły się bowiem przed niektórymi sklepami gigantyczne kolejki chętnych. Co więcej, w przedsprzedaży sieci komórkowe zamówiły już aż 9 milionów jego egzemplarzy (do lipca pojawić ma się w ofercie blisko 300 operatorów ze 145 krajów).

Nie obyło się bez wpadki

Niestety nie obyło się też bez pewnych problemów dotyczących produkcji nowego smartfona. Okazało się bowiem, że operatorzy zaczęli się skarżyć na problemy z dostawami jego niektórych wersji. Ponadto po wykryciu problemu z tylną pokrywą baterii Samsung był zmuszony do wycofania 600 tysięcy gotowych do sprzedaży egzemplarzy w kolorze niebieskim.

Ceny

Galaxy S III pojawił się np. w ofercie sieci Play. Najtaniej, za 649 złotych, można go zdobyć decydując się na taryfy Super FORMUŁA 4.0 159 lub FORMUŁA 4.0 169.

Czy macie zamiar kupić Samsunga Galaxy S III?

Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji z premiery telefonu Samsung Galaxy S III jaka odbyła się w Starej Pomarańczarni w Warszawie.