Samsung Galaxy S10 Lite i Galaxy Note 10 Lite zadebiutują dopiero w 2020 roku

Najnowsze informacje wskazują, że wersje Lite tegorocznych flagowców zadebiutują w 2020 roku.

Od dłuższego czasu wiemy, że Samsung pracuje nie tylko nad najnowszymi flagowcami z serii Galaxy S11. Jednocześnie rozwijane są wersje Lite tegorocznych flagowców czyli modele Galaxy S10 Lite znane również jako Galaxy A91 oraz Galaxy Note 10 Lite.

Samsung Galaxy S10 Lite i Galaxy Note 10 Lite zadebiutują dopiero w 2020 roku

Źródło: pcworld.com

Początkowo myśleliśmy, że urządzenie te zadebiutują na rynku jeszcze w tym roku kalendarzowym. Ładnych kilka tygodni temu portal 91mobiles ogłosił, że smartfony z dopiskiem Lite zadebiutują jeszcze w grudniu. Teraz portal zmienia zdanie i powołując się na zaufane źródło donosi, że urządzenia pokażą się na Indyjskim rynku w styczniu 2020 roku. Dokładnej daty jeszcze nie podano, ale ma być to druga połowa stycznia 2020 roku.

Należy jednak pamiętać, że podane przez portal 91mobile informacje dotyczą rynku Indyjskiego. Możliwe, Samsung przygotuje globalną premierę wcześniej.

Modele Galaxy S10 Lite oraz Galaxy Note 10 Lite oferowane będą na wielu rynkach, a ich premiera uzależniona jest od wielu czynników. W chwili obecnej możemy jedynie potwierdzić, że premiera odbędzie się niedalekiej przyszłości, a oba smartfony zadebiutują w tym samym czasie. Informacje te potwierdzają certyfikaty Bluetooth, które zostały wydane dla Galaxy S10 Lite oraz Galaxy Note 10 Lite.

Niezależnie od tego czy urządzenia zadebiutują jeszcze w grudniu czy już w styczniu raczej nie będą przedmiotem świątecznych prezentów. W chwili obecnej jest już za późno, aby sprawnie wprowadzić nowy model przed świetami i nadążyć z jego dostawami.

Samsung prawdopodobnie nastawia się na wysokie zyski w Q1 2020. W tym okresie zadebiutują nie tylko wersje Lite tegorocznych flagowców, ale także najnowsze urządzenia z serii Galaxy S11.

Więcej informacji o Samsungu Galaxy S11 znajduje się tutaj.

Źródło: sammobile.com