Samsung Galaxy S11/Galaxy S20 - oficjalna data premiery, materiały promocyjne

Do sieci wyciekł materiał promocyjny, który informuje, że premiera Samsungów Galaxy S11 odbędzie się 11 lutego 2020 roku.

Od około miesiąca w sieci pojawiają się domniemane daty premiery Samsungów Galaxy S11. Początkowo mówiono, że smartfony zostaną zaprezentowane 18 lutego 2020 roku na chwilę przed rozpoczęciem targów Mobile World Congress. Dzięki wyciekowi filmu promocyjnego Samsungów Galaxy S11 wiemy już, że smartfony ujrzą światło dzienne 11 lutego 2020 roku.

Samsung Galaxy S11/Galaxy S20 - oficjalna data premiery, materiały promocyjne

Samsung nie potwierdził oficjalnie tej daty, ale w chwili obecnej to jedynie formalność. W materiale promocyjnym pojawia się także informacja o transmisji Galaxy Unpacked na żywo za pośrednictwem strony Samsunga, co dodatkowo uwiarygodnia datę premiery.

Tegoroczna konferencja z cyklu Galaxy Unpacked na której prezentowane są flagowe modele z serii Galaxy S obędzie się wcześniej, niż w ubiegłych latach. W 2019 roku Samsung zaprezentował modele z rodziny Galaxy S10 oraz składanego Galaxy Fold 20 lutego 2019 roku zaledwie kilka dni przed rozpoczęciem targów Mobile World Congress 2019.

Na tegorocznej imprezie z cyklu Galaxy Unpacked powinniśmy zobaczyć Samsunga Galaxy S11/Galaxy S20 w trzech wersjach, składanego Galaxy Fold 2 oraz słuchawki Galaxy Buds+.

Więcej informacji o Samsungu Galaxy S11 znajduję się tutaj.

Źródło: 91mobiles.com