Samsung Galaxy S11 - kolejne rendery tylnych kamer modelu S11+

Najnowsze rendery tylnych kamer Galaxy S11+ nie wyglądają tak, źle, jak się obawialiśmy.

O zmianach w aparatach Samsunga Galaxy S11 mówi się od miesięcy. Wiemy, że nowe flagowce z Korei zaoferują znaczne ulepszenia w tym zakresie, a prym wieść będzie model Galaxy S11+, który otrzyma nieco ulepszone obiektywy względem mniejszych i tańszych braci.

Samsung Galaxy S11 - kolejne rendery tylnych kamer modelu S11+

Źrodło: samsung.com

Pierwsze nieoficjalne rendery największego modelu pojawiły się w sieci w listopadzie 2019 roku. Ukazywały one plecki z ogromną, prostokątną obudową obiektywów. Rozwiązanie to nie wyglądało najlepiej, a znaczna część osób miała nadzieje, że ostatecznie Galaxy S11 zaoferuje inny wygląd panelu tylnego.

Niestety spekulacje, które pojawiły się jakiś czas temu zostały potwierdzone. Do sieci wyciekło nawet zdjęcie z materiałów promocyjnych, które pokazuje obiektywy modelu Galaxy S11+. Na szczęście z każdym kolejnym zdjęciem obiektywy wyglądają coraz lepiej i nie starszą już swoim wyglądem.

W sieci mówi się, że pierwsze z renderów zostały oparte na prototypie Galaxy S11+ we wcześniej fazie. Przychylamy się do tej hipotezy, ponieważ rzadko zdarza się, że nieoficjalne rendery są w pełni zgodnie z finalnym urządzeniem, które pojawia się na półkach sklepowych.

Najnowszy render, który pojawił się w sieci dzięki @OnLeaks oparty ma być na najnowszym dostępnym prototypie Galaxy S11+. Źródło zakłada, że jest to ostateczna wersja Samsunga Galaxy S11+.

Urządzenie zostanie wyposażone w obiektyw główny o rozdzielczości 108 MP z funkcją łączenia pikseli. Nie zabraknie również teleobiektywu, który zaoferuje 5 krotny zoom optyczny i optyczną stabilizację obrazu oraz obiektyw ultraszerokokątny. Możliwe, że znajdzie się również miejsce dla dedykowanego czujnika ToF. Całość uzupełniać będzie dioda doświetlająca wykonana w technologii LED.

Układ obiektywów na najnowszym renderze jest bardzo podobny do przecieków, które znamy z informacji przekazanych przez @Ice universe.

Oficjalny wygląd Samsunga Galaxy S11 poznamy już 11 lutego 2019 roku.

Więcej informacji o Samsungu Galaxy S11 znajduje się tutaj.

Źródło: sammobile.com, Twitter