Samsung Galaxy S11 - najnowszy przeciek pokazuje różnice pomiędzy urządzeniami

Ice universe opublikował zdjęcie, które porównuje rozmiary poszczególnych modeli Samsunga Galaxy S11.

Od miesięcy oczekujemy Samsunga Galaxy S11, a z dnia na dzień wiemy o nim co raz więcej. Od początku wiadome było, że na rynku zadebiutują trzy modele z serii Galaxy S11 - najmniejszy Galaxy S11e, Galaxy S11 oraz większy Galaxy S11+. Ice universe za pomocą swojego konta na Twitterze opublikował zdjęcie, które przedstawia różnice w wielkości pomiędzy wszystkimi Samsungami Galaxy S11.

Samsung Galaxy S11 - najnowszy przeciek pokazuje różnice pomiędzy urządzeniami

Źródło: samsung.com

Na fotografii, która właśnie trafiła do sieci widać szkła ochronne dla wszystkich modeli wchodzących w skład serii Galaxy S11. Na zdjęciu łatwo zauważyć, że Galaxy S11e nadal kontynuować będzie tradycje swojego poprzednika. Część konsumentów obawiała się, że Samsung przestanie oferować flagowego smartfona w kompaktowej formie. Na szczęście Samsung Galaxy S11e jest zauważalnie mniejszy od swoich braci.

Samsung Galaxy S11e ma posiadać ekran o przekątnej 6,2 cala. Jeżeli plotki okażą się prawdziwe nowy model będzie większy od swojego 5,8 calowego poprzednika - Samsunga Galaxy S10e.

Z drugiej strony podstawowy Galaxy S11 oraz Galaxy S11+ będą zauważalnie większe od swoich poprzedników. Krok ten spowoduje, że granica pomiędzy seriami Galaxy S i Galaxy Note znacząco się zaciera, a główną różnicą będzie jedynie rysik S-Pen dostępny w Galaxy Note. Samsung Galaxy S11 ma posiadać ekran o przekątnej 6,7 cala, a model Galaxy S11+ zostanie wyposażony w panel o przekątnej aż 6,9 cala.

Więcej informacji o Samsungu Galaxy S11 znajduje się tutaj.

Źródło: sammobile.com