Samsung Galaxy S11: wyciekają modele i poszczególne warianty

Z dnia na dzień o najnowszym Galaxy S11 wiemy coraz więcej.

Ostatnimi czasy o firmie Samsung mówi się coraz częściej. Nad Wisłą zadebiutował pierwszy składany smartfon Galaxy Fold, a konsumenci z zagranicy odkryli poważną wadę bezpieczeństwa obecną w tegorocznych Galaxy S10, która zmusiła producenta do bardzo szybkiej reakcji. Sprawa jest poważna, ponieważ mając odpowiednie warunki można bez problemu odblokować urządzenie dowolnym odciskiem palca.

Teraz dowiadujemy się nazw kodowych przyszłorocznych flagowców od Samsunga.

Oznaczenia kodowe nowych smartfonów sugerują, że w przyszłym roku zobaczymy trzy nowe urządzenia z modemem sieci 5G w standardzie. Samsung wziął się za poważną przebudowę linii Galaxy S w tym roku. Najnowsze dostępne obecnie w sklepach modele Galaxy S10 zadebiutowały z nowym designem i zupełnie zmienionym wyświetlaczem. Dodatkowo ze względu na wysokie ceny zdecydowano się na prezentację nieco mniejszej i tańszej wersji Galaxy S10e, która konkuruje z iPhone'm Xr. Wszystko wygląda na to, że Samsung będzie kontynuował wprowadzanie trzech modeli z linii Galaxy S w 2020 roku.

Bazując na informacjach jednego z chińskich raportów dowiadujemy, się nieco informacji o koreańskich wersjach Galaxy S11. Na rynku pojawić się mają modele Galaxy S11e, Galaxy S11 oraz Galaxy S11 Plus. Co ciekawe wszystkie trzy telefony wyposażone mają być w modem sieci 5G.

Poniżej przedstawiamy dokładne nazwy urządzeń i ich nazwy kodowe:

  • Samsung Galaxy S11e 5G (SM-G9810)
  • Samsung Galaxy S11 5G (SM-G9860)
  • Samsung Galaxy S11 Plus 5G (SM-G9880)

Największą niespodzianką jest obecność modemu 5G na pokładzie. Samsung jest jednym z pierwszych producentów, którzy wyprodukowali oraz wprowadzili do sprzedaży telefony wyposażone w modem najnowszej generacji. Przez ten czas operatorzy testowali swoje rozwiązania, a Samsung miał okazje zebrać cenne uwagi i wskazówki.

Więcej informacji na temat Galaxy S11 znajduje się tutaj.

Źródło: wccftech.com