Samsung Galaxy S11: wyciekają modele i poszczególne warianty

Z dnia na dzień o najnowszym Galaxy S11 wiemy coraz więcej.

Ostatnimi czasy o firmie Samsung mówi się coraz częściej. Nad Wisłą zadebiutował pierwszy składany smartfon Galaxy Fold, a konsumenci z zagranicy odkryli poważną wadę bezpieczeństwa obecną w tegorocznych Galaxy S10, która zmusiła producenta do bardzo szybkiej reakcji. Sprawa jest poważna, ponieważ mając odpowiednie warunki można bez problemu odblokować urządzenie dowolnym odciskiem palca.

Samsung Galaxy S11: wyciekają modele i poszczególne warianty

Teraz dowiadujemy się nazw kodowych przyszłorocznych flagowców od Samsunga.

Oznaczenia kodowe nowych smartfonów sugerują, że w przyszłym roku zobaczymy trzy nowe urządzenia z modemem sieci 5G w standardzie. Samsung wziął się za poważną przebudowę linii Galaxy S w tym roku. Najnowsze dostępne obecnie w sklepach modele Galaxy S10 zadebiutowały z nowym designem i zupełnie zmienionym wyświetlaczem. Dodatkowo ze względu na wysokie ceny zdecydowano się na prezentację nieco mniejszej i tańszej wersji Galaxy S10e, która konkuruje z iPhone'm Xr. Wszystko wygląda na to, że Samsung będzie kontynuował wprowadzanie trzech modeli z linii Galaxy S w 2020 roku.

Bazując na informacjach jednego z chińskich raportów dowiadujemy, się nieco informacji o koreańskich wersjach Galaxy S11. Na rynku pojawić się mają modele Galaxy S11e, Galaxy S11 oraz Galaxy S11 Plus. Co ciekawe wszystkie trzy telefony wyposażone mają być w modem sieci 5G.

Poniżej przedstawiamy dokładne nazwy urządzeń i ich nazwy kodowe:

  • Samsung Galaxy S11e 5G (SM-G9810)
  • Samsung Galaxy S11 5G (SM-G9860)
  • Samsung Galaxy S11 Plus 5G (SM-G9880)

Największą niespodzianką jest obecność modemu 5G na pokładzie. Samsung jest jednym z pierwszych producentów, którzy wyprodukowali oraz wprowadzili do sprzedaży telefony wyposażone w modem najnowszej generacji. Przez ten czas operatorzy testowali swoje rozwiązania, a Samsung miał okazje zebrać cenne uwagi i wskazówki.

Więcej informacji na temat Galaxy S11 znajduje się tutaj.

Źródło: wccftech.com