Samsung Galaxy S11 - wyciekły oficjalne grafiki promocyjne

Do internetu wyciekły pierwsze promocyjne fotografie Samsunga Galaxy S11.

Samsungowi nie udało się dochować tajemnicy. Mało tego, że o Galaxy S11 wiemy prawie wszystko to do sieci wyciekły właśnie oficjalne grafiki promocyjne największego i najdroższego modelu Galaxy S11+.

Samsung Galaxy S11 - wyciekły oficjalne grafiki promocyjne

Źródło: Ice universe

Ice universe za pomocą swojego konta na Twtterze przekazał fotografię reklamową przedstawiającą Samsunga Galaxy S11+. Obrazek przedstawia obudowę obiektywów i potwierdza nasze wcześniejsze przypuszczenia. Galaxy S11 posiadać będą aparaty nowej generacji, które znacząco podniosą jakość mobilnej fotografii.

Samsung zainspirował się konstrukcją Google Pixel'a 4 oraz iPhone'a 11. Modele Galaxy S11 posiadać będą podobną, prostokątną osłoną obiektywów.

Po lewej stronie umieszczono obiektyw ultra szerokokątny. Tego typu matryca z miesiąca na miesiąc staje się coraz popularniejsza. Obiektywy ultra szerokokątne obecne są obecnie we wszystkich flagowych smartfonach z wyłączeniem Pixel'a. Na dole widać kwadratowy obiektyw z peryskopowym zoomem. W chwili obecnej nie wiemy w jaki sposób ułożone będą obiektywy znajdujące się z prawej strony. Przewiduje się że obok lampy błyskowej znajdzie się również miejsce dla sensora głębi.

Wygląd najnowszego Galaxy S11+ nas nie zaskakuje. W sieci pojawiła się już niezliczona liczba renderów, a najnowsze zdjęcie przekazane przez Ice universe potwierdza, że Galaxy S11 będzie udaną ewolucją modelu Galaxy S10.

Przypominamy, że front urządzenia w całości zajmować będzie ekran Infinity-O. W przeciwieństwie do Galaxy S10 aparat przedni umieszczony będzie centralnie pod głośnikiem do rozmów. Podobne rozwiązanie widzieliśmy już w Galaxy Note 10. Największe zmiany przewidziano z tyłu. Jako że aparaty są najważniejszym elementem nowych smartfonów z Korei, Samsung postanowił zmodyfikować wygląd tylnego panelu. Zamiast poziomej obudowy obiektywów zdecydowano się zastosować prostokątną taflę szkła umieszczoną w lewym roku, w której znajdą się nowe aparaty.

Samsung skupił się na aparatach, ale nie zapomniano również o innych elementach specyfikacji technicznej. Urządzenie wykorzystywać będzie procesory Qualcomm Snapdragon 865 oraz autorskiego Exynos'a 990. Wszystkie modele już w standardzie mają zaoferować 8 GB pamięci operacyjnej i 128 GB wbudowanej pamięci masowej. Wśród nowości ma się znaleźć także zupełnie przebudowany czytnik linii papilarnych umieszczony w ekranie.

Więcej informacji o Samsungu Galaxy S11 znajduje się tutaj.

Źródło: Ice universe via Twitter