Samsung Galaxy S11 z aparatem, jakiego nie znamy i nowym ekranem OLED M10

Najnowsze doniesienia wskazują na znacznie ulepszony aparat główny oraz ekran wykonany z nowego materiału.

Do premiery najnowszego flagowca jeszcze pół roku, a w internecie pojawia się coraz więcej ciekawych informacji.

Najnowsze plotki wskazują na zastosowanie znacznie ulepszonego aparatu.

Samsung Galaxy S11 z aparatem, jakiego nie znamy i nowym ekranem OLED M10

Źródło: Twitter/@UniverseIce

Znana w sieci osobowość, która często informuje o przeciekach dotyczących nadchodzących urządzeń - Ice universe informuje na swoim koncie na Twitterze, że fani Samsunga, którym zależy na fotografii powinni ominąć Galaxy Note 10 i wstrzymać się do premiery Galaxy S11. Według jego informacji kamera zastosowana w Galaxy S11 wprowadzi coś, czego wcześniej nie widzieliśmy.

W chwili obecnej Galaxy S10 to jeden z najlepszych foto smartfonów dostępnych na rynku. Sprzęt Samsunga wyposażono w trzy obiektywy:

  • 12 MP matryca ze zmienną przysłoną f/1,5-f/2,4 z technologią Dual Pixel PDAF oraz OIS
  • 16 MP teleobiektyw o przysłonie f/2,4 z autofokusem, OIS i 2 krotnym zoomem optycznym
  • 16 MP obiektyw szerokokątny z przysłoną f/2,2

Nie wiemy dokładnie, co na myśli miał Ice universe, ale jego dotychczasowe przecieki były wiarygodne. Możliwe, że Samsung zamierza pokonać Huawei'a, który w chwili obecnej produkuje smartfony z najlepszymi aparatami fotograficznymi.

Dowiedzieliśmy się także nieco o wyświetlaczu kolejnego flagowca z Korei. Samsung planuje rozpocząć masową produkcję materiału M10 wykorzystywanego do produkcji paneli OLED pod koniec tego roku. Możliwe, że tego typu wyświetlacz zostanie zastosowany po raz pierwszy właśnie w Galaxy S11. W chwili obecnej Galaxy S10 oraz Note wykorzystują ekrany OLED zbudowane w oparciu o materiał M9. Taki sam ekran pojawi się również w iPhone'ie 11, które premiera już za kilka tygodni.