Samsung Galaxy S20 - Amazon.ae przez przypadek ujawnia ceny

Poznaliśmy właśnie ceny Samsungów Galaxy S20 na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Oddział Amazon w Zjednoczonych Emiratach Arabskich ujawnił właśnie ceny najnowszych flagowców z rodziny Galaxy S20. Informacje o dwóch z trzech modeli pojawiły się na stronach Amazon.ae. W sieci pozował najtańszy Galaxy S20 oraz pośredni model Galaxy S20+.

Samsung Galaxy S20 - Amazon.ae przez przypadek ujawnia ceny

Źródło: sammobile.com

Co ciekawe ceny na Amazonie sugerują, że urządzenia w rzeczywistości będą kosztować nieco mniej, niż uważaliśmy. Amazon.ae potwierdził również, że podstawowe warianty Galaxy S20 i Galaxy S20+ z modemami sieci 4G LTE wyposażone zostaną w 8 GB pamięci operacyjnej. Droższe modele otrzymają 12 GB RAMu.

Amazon.ae ujawnił Samsunga Galaxy S20 4G w dwóch kolorach - Cosmic Gray oraz Cloud Ping w przecenie na AED 3112 (około 850 dolarów) z AED 3199 (około 870 dolarów). Witryna informuje, że Amazon fizycznie nie posiada jeszcze smartfonów w swoich magazynach. Strony zostały już usunięte z witryny, ale pozwalają sądzić, że klienci z Zjednoczonych Emiratów Arabskich kupią na Amazonie Galaxy S20 taniej już podczas premiery.

Poza samymi rabatami, które są dosyć niespodziewane w przypadku najnowszego urządzenia, które dopiero co zostaje wprowadzone na rynek Amazon potwierdza także, że bazowy model Galaxy S20 z modemem sieci 4G i z 8 GB pamięci operacyjnej sprzedawany będzie w cenie detalicznej ustalonej na 850 dolarów.

Na Amazon.ae pojawiły się także droższe warianty Galaxy S20 i Galaxy S20+ z modemem sieci 5G. Kolejne źródło potwierdza, że dopłacając do modemu 5G w gratisie otrzymamy kolejne 4 GB pamięci operacyjnej. Możliwe, że Samsung wie, że 5G w chwili obecnej nie jest jeszcze rozpowszechnione i chce zachęcić klientów, aby dopłacili oni do przyszłościowego wariantu oferując im w dodatku 4 GB pamięci operacyjnej, które z pewnością pozytywnie wpłyną na wydajność smartfona przy wykorzystaniu wielu aplikacji.

Na stronach Amazon.ae nie pokazano najdroższego modelu Galaxy S20 Ultra. Urządzenie to z pewnością zostanie dodane wkrótce po premierze 11 lutego 2020 roku.

Więcej informacji o Samsungu Galaxy S20 znajduje się tutaj.

Źródło: sammobile.com