Samsung Galaxy S20 FE niemal oficjalnie - tańszy flagowiec znowu w sieci

Samsung ma ostatnimi czasy problem z dotrzymywaniem tajemnic. Do premiery S20 FE jeszcze chwila, a my znamy już niemalże całą specyfikację techniczną. Teraz wiemy również, jak wygląda nowy smartfon.

Do sieci trafiły właśnie zdjęcia Samsunga Galaxy S20 FE. Przypominamy, że jest to tańsza wersja tegorocznego flagowca z Korei, która w naszym kraju zastąpi Samsunga Galaxy S10 Lite.

Samsung Galaxy S20 FE

Samsung Galaxy S20 FE

Dzięki Jimmy Is Promo wiemy, jak wyglądać będzie nowy smartfon. Biorąc pod uwagę, że mowa o tańszej wersji Galaxy S20 nie powinniśmy dziwić się, że urządzenie wygląda bardzo podobnie do pierwowzoru.

Z oficjalnych informacji prasowych przekazanych przez Samsunga wiemy już, że Galaxy S20 FE zostanie zaprezentowany w przyszłym tygodniu - 23 września.

Jimmy Is Promo przekazał, że smartfon posiada całkowicie płaski front. Urządzenie charakteryzuje się 6,5 calowym wyświetlaczem Full HD+ ze 120 Hz odświeżaniem oraz w pełni wodoodporną obudową. Nie zabraknie również trzech aparatów na pleckach oraz systemu operacyjnego Android 10 z nakładką One UI 2.5.

W poście na Twitterze znajdziemy także lakoniczną informację o cenie urządzenia. Jimmy Is Promo przekazuje, że Galaxy S20 FE ma być sensownie wyceniony. Przypominamy, że tegoroczne Samsungi Galaxy S20 kosztują detalicznie co najmniej 3949 zł.

Dokładną specyfikację techniczną oraz cenę urządzenia poznamy już 23 sierpnia 2020 roku podczas kolejnego wydarzenia z cyklu Galaxy Unpacked.

Sprawdź, ile kosztuje Samsung Galaxy S20 Ultra.

Źródło: 9to5google.com