Samsung Galaxy S20+ debiutuje w nowej, ekskluzywnej wersji kolorystycznej

Po zaledwie trzech miesiącach od premiery Samsung wprowadza na rynek Galaxy S20+ w nowym kolorze.

Rodzina smartfonów Samsung Galaxy S20 składająca się z modeli Galaxy S20, Galaxy S20+ oraz Galaxy S20 Ultra została zaprezentowana pod koniec lutego 2020 roku.

Samsung Galaxy S20+ debiutuje w nowej, ekskluzywnej wersji kolorystycznej

Źródło: samsung.com

Pośredni Samsung Galaxy S20+ do tej pory dostępny był w trzech wersjach kolorystycznych: Cloud Blue, Cosmic Black oraz Cosmic Gray. Na wybranych rynkach od czasu do czasu pojawia się także limitowana wersja Cloud White.

Zobacz również:

  • Wear OS 3 - lista kompatybilnych modeli smartwatchów
  • Android 12 - nowości, funkcje, data premiery, kompatybilność [15.07.2021]
  • Zeszłoroczne flagowce Samsunga do aktualizacji. To niezwykle ważne!

Teraz po zaledwie trzech miesiącach od oficjalnego debiutu Samsung zaprezentował w Europie Galaxy S20+ w nowej wersji kolorystycznej.

Od dziś - 20 maja 2020 roku w Holandii dostępny jest Samsung Galaxy S20+ w ekskluzywnej wersji kolorystycznej Aura Blue.

Najnowsza wersja Samsunga nie będzie dostępna w wolnej sprzedaży. Wariant kolorystyczny Aura Blue sprzedawany będzie tylko i wyłącznie przez operatorów sieci telefonii komórkowej. W Holandii dystrybucją zajmie się T-Mobile oraz Tele 2.

Samsung Galaxy S20+ debiutuje w nowej, ekskluzywnej wersji kolorystycznej

Źródło: samsung.com

Cena detaliczna wersji Aura Blue nie różni się od ceny zwykłych wariantów kolorystycznych.

Samsung znany jest z tego, że po pewnym czasie uruchamia nowe wersje kolorystyczne swoich flagowych smartfonów. To jeden ze sposobów koreańskiego producenta na podkręcenie wyników sprzedażowych swoich najdroższych smartfonów.

Nie dziwi nas również fakt, że Samsung sprzedawać będzie ekskluzywną wersję kolorystyczną tylko i wyłącznie za pośrednictwem wybranych operatorów. Już wcześniej niektóre wersje smartfonów Samsunga dostępne były na przykład tylko i wyłączenie w Orange.

Samsung Galaxy S20+ w kolorze Aura Blue w niedalekiej przyszłości powinien pojawić się w sprzedaży w innych krajach europejskich. W chwili obecnej nie wiemy czy pozostałe modele z rodziny Galaxy S20 również oferowane będą w kolorze Aura Blue. Naszym zdaniem to mało realistyczny scenariusz.

Sprawdź, ile aktualnie kosztuje Samsung Galaxy S20+.

Przeczytaj również najświeższe informacje o nadchodzących Samsungach Galaxy Note 20.

Źródło: samsung.com