Samsung Galaxy S20 - do sieci wyciekają kolejne zdjęcia pokrowców

W internecie pojawiły się właśnie kolejne, dedykowane do Samsunga Galaxy S20 akcesoria.

W niedzielę rano otrzymaliśmy kolejną porcję informacji na temat nadchodzących modeli Galaxy S20. Tym razem nie chodzi bezpośrednio o same urządzenia, a o dedykowane dla nich akcesoria.

Samsung Galaxy S20 - do sieci wyciekają kolejne zdjęcia pokrowców

Źródło: Twitter.com

Samsung od lat przygotowuje własne pokrowce dla wielu modeli swoich smartfonów. Nie inaczej jest w tym roku. Galaxy S20 zadebiutują razem z pełną gamą dedykowanych akcesoriów takich, jak słuchawki oraz etui.

Najnowsze fotografie przedstawiające pokrowce dla Samsungów Galaxy S20 pochodzą z Twitter'a. Do zdjęć pozuje Samsung Galaxy S20 Protective Standing Cover, Led View Cover oraz Clear View Cover.

Samsung Galaxy S20 - do sieci wyciekają kolejne zdjęcia pokrowców

Źródło: Twitter.com

Wszystkie zaprezentowane na Twitterze akcesoria idealnie pasują do zdjęć Samsungów Galaxy S20, które pojawiły się w sieci na przestrzeni ostatniego miesiąca.

Zagadką jest pokrowiec Led View Cover. Obecnie nie wiemy, czy w tym roku etui tego typu faktycznie zaoferuje diody LED. Przednia część pokrowca posiada półprzezroczysty plastik na którym wyświetlane są powiadomienia oraz data i godzina. Nie wiemy, czy Samsung zdecydował się na wbudowanie diód, czy wykorzystał ekran telefonu.

Samsung Galaxy S20 - do sieci wyciekają kolejne zdjęcia pokrowców

Źródło: Twitter.com

Ujawnione fotografie przedstawiają trzy rodzaje pokrowców w różnych kolorach oraz w wersjach dla Galaxy S20, Galaxy S20+ oraz Galaxy S20 Ultra. Nie są to jedyne akcesoryjne pokrowce, jakie Samsung zamierza sprzedawać dla modeli z rodziny Galaxy S20. Wiemy także, że najdroższy model Galaxy S20 Ultra otrzyma specjalny, luksusowy pokrowiec Kvadrat Cover Case. Pojawi się także bazowy Silicone Case dla wszystkich trzech modeli w wielu wariantach kolorystycznych. Możliwe, że Samsung reaktywuje pokrowiec Leather Case.

W przypadku fotografii Samsung Galaxy S20 Protective Standing Case idealnie widać różnice pomiędzy najdroższym Samsungiem Galaxy S20 Ultra, a jego mniejszymi i tańszymi braćmi. W wersji Ultra obudowa obiektywów jest znacznie większa. Zajmuje ona aż około dwudziestu procent powierzchni całego panelu tylnego. Całość jest około dwóch razy większa od obiektywów iPhone'a 11 Pro/Pro Max.

Więcej informacji o Samsungu Galaxy S20 znajduje się tutaj.

Źródło: sammobile.com