Samsung Galaxy S20 - ekskluzywne wersje kolorystyczne dla Korei Południowej

Na lokalnym rynku Samsung sprzedawać będzie dodatkowe wersje kolorystyczne najnowszych Galaxy S20.

Wczoraj wieczorem Samsung oficjalnie zaprezentował modele z rodziny Galaxy S20 oraz drugiego składanego smartfona Galaxy Z Flip. Podobnie, jak rok temu linia Galaxy S składa się z aż trzech podstawowych modeli sprzedawanych w różnych konfiguracjach sprzętowych.

Samsung Galaxy S20 - ekskluzywne wersje kolorystyczne dla Korei Południowej

Źródło: samsung.com

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez polskie biuro prasowe Samsunga w naszym kraju Samsungi Galaxy S20 pojawią się następujących wersjach kolorystycznych:

  • Samsung Galaxy S20: Szary, Błękitny, Różowy
  • Samsung Galaxy S20+: Szary, Błękitny, Czarny
  • Samsung Galaxy S20 Ultra: Szary, Czarny

Urządzenia w wyżej wymienionych wersjach kolorystycznych dostępne są już w przedsprzedaży. Pierwsze smartfony zamówione w przedsprzedaży trafią do użytkowników 10 marca 2020 roku, a w sklepach zadebiutują trzy dni później.

Najnowsze informacje donoszą, że klienci z Korei Południowej, skąd pochodzi Samsung będą mogli zakupić Samsungi Galaxy S20 w dodatkowych wersjach kolorystycznych, które nie będą dostępne na innych rynkach.

Zgodnie z ostatnim postem umieszczonym na portalu społecznościowym Weibo przez znanego Ice Universe Galaxy S20 oraz Galaxy S20+ dostępne będą również w trzech dodatkowych, ekskluzywnych wersjach kolorystycznych. Mowa o Cloud White, Positive Red oraz Positive Blue. W chwili obecnej na koreańskiej stronie Samsunga można zaleźć już zdjęcia modeli Galaxy S20 oraz Galaxy S20+ w kolorze Cloud White. Nadal brakuje informacji na temat pozostałych dwóch wariantów kolorystycznych.

Samsung słynie z tego, że oferuje swoje smartfony w wielu wersjach kolorystycznych, a na dodatek niektóre z nich są wprowadzane na rynek po debiucie urządzenia. Według Koreańczyków to świetny sposób na pobudzenie sprzedaży urządzeń, które są już na półkach sklepowych od kilku miesięcy.

Obecnie nowe warianty kolorystyczne dostępne będą w sprzedaży jedynie dla klientów z Korei Południowej. Podejrzewamy, że wkrótce warianty te mogą trafić na większą ilość rynków.

Źródło: xda-developers.com