Samsung Galaxy S20 - wyciekają oficjalne rendery oraz ceny w Euro!

Do sieci wyciekły właśnie oficjalne grafiki promocyjne Samsunga Galaxy S20 oraz cennik europejskich wersji z procesorem Exynos.

Premiera Samsunga Galaxy S20 już za niecałe trzy tygodnie. Do tej pory większość informacji na temat najnowsze rodziny flagowców Samsunga pochodziła z nieznanych źródeł oraz przecieków, które były mniej lub bardziej prawdopodobnie. Wszystko zmieniło się na początku stycznia. Samsung zaczął przygotowywać się do konferencji Galaxy Unpacked. W tym celu konieczne było stworzenie arkusza ze specyfikacją techniczną oraz masę materiałów prasowych. Przygotowania trwają również na stronach internetowych poszczególnych oddziałów Samsunga, dzięki którym wiemy, że na rynku pojawią się wersje z 4G LTE.

Samsung Galaxy S20 - wyciekają oficjalne rendery oraz ceny w Euro!

Źródło: 91mobiles.com

Dzięki Ishan'owi Argawal z portalu 91Mobiles poznaliśmy najnowsze oficjalne rendery prasowe Samsungów Galaxy S20.

Na fotografiach widać rendery Samsunga Galaxy S20 oraz Galaxy S20+, a także najdroższego Galaxy S20 Ultra. Tańsze modele Galaxy S20 oraz Galaxy S20+ wykorzystywać będą zagięte szkło 2,5D, które jest tańsze w produkcji. Ekran w 3D został zarezerwowany dla Galaxy S20 Ultra. Jedynie ten model posiadać będzie zagięcia na każdej krawędzi.

Samsung Galaxy S20 - wyciekają oficjalne rendery oraz ceny w Euro!

Źródło: 91mobiles.com

Zdjęcia przedstawiają także nową wersję kolorystyczną Cloud Blue. Kolor ten widzieliśmy już na liście oficjalnych akcesoriów przeznaczonych dla Samsungów Galaxy S20. Informacje wskazują na to, że Samsung po raz pierwszy może użyć matowego wykończenia w swoich flagowych modelach z serii Galaxy S. Na dobre pozbyto się także klawisza Bixby, który był powodem do narzekań posiadaczy starszych modeli Galaxy S.

Samsung Galaxy S20+ na pleckach posiada dodatkowy, czwarty aparat, który w konsekwencji wydłuża i tak sporą już prostokątną obudowę obiektywów.

Samsung Galaxy S20 - wyciekają oficjalne rendery oraz ceny w Euro!

Źródło: 91mobiles.com

Najwięcej uwagi poświęcono Samsungowi Galaxy S20 w wersji Ultra. Po raz pierwszy możemy dokładnie zobaczyć kamerę peryskopową najdroższego modelu z rodziny Galaxy S. Po dokładnym przyjrzeniu można dostrzec napis Space Zoom 100X umieszczony na obudowie obiektywów. Potwierdza on wcześniejsze plotki o 100 krotnym zoomie hybrydowym.

Samsung Galaxy S20 - wyciekają oficjalne rendery oraz ceny w Euro!

Źródło: 91mobiles.com

Na froncie wszystkich trzech modeli z rodziny Galaxy S20 widać niewielkie oczko obiektywu, który został wbudowany w ekran Infinity-O.

Na sam koniec zostawiamy najgorsze informacje, czyli ceny Samsungów Galaxy S20. Niestety nie obyło się bez kolejnych podwyżek. Podstawowa wersja Galaxy S20 kosztować będzie co najmniej 899 Euro. Wariant z modemem sieci 5G będzie o 100 Euro droższy. Kolejne 100 Euro trzeba dołożyć, aby stać się posiadaczami Samsunga Galaxy S20+ z modemem 5G. Telefony te będą dostępne w kolorach Cosmic Black, Cosmic Blue i Cloud Blue.

Samsung Galaxy S20 Ultra dostępny będzie w dwóch konfiguracjach pamięciowych. Tańsza z nich wyceniona została na 1349 Euro i zaoferuje 128 GB wbudowanej pamięci masowej. Droższy model z 512 GB wbudowanej pamięci masowej został wyceniony na 1549 Euro. Smartfon w każdej wersji zaoferuje modem sieci 5G oraz czytnik kart pamięci w formacie microSD. Urządzenie dostępne będzie w innych wersjach kolorystycznych - Cosmic Grey i Cosmic Black.

Więcej informacji o Samsungu Galaxy S20 znajduje się tutaj.

Źródło: sammobile.com, 91mobiles.com, 91mobiles.com (2)