Samsung Galaxy S20 z majowymi poprawkami w kwietniu

Samsung znowu to robi. Modele Galaxy S20 otrzymują najnowsze poprawki przed ich oficjalną premierą.

Samsung znowu to zrobił. Koreańczycy posiadają unikalna umiejętność wprowadzania nowych aktualizacji systemu zawierających nieopublikowane jeszcze poprawki zabezpieczeń Androida.

Samsung Galaxy S20 z majowymi poprawkami w kwietniu

Źródło: pcworld.com

Koreańczycy rozpoczęli właśnie wdrażanie kolejnej aktualizacji oprogramowania dla modeli z rodziny Galaxy S20. W tym momencie warto zaznaczyć, że poprzednia aktualizacja, która naprawiała błędy z zielonym ekranem została udostępniona zaledwie tydzień temu.

Zobacz również:

  • Najlepsze dyski przenośne 2023
  • Jakiego Samsunga kupić w 2023 roku? Oto najlepsze modele z serii Galaxy

Obecnie wprowadzane oprogramowanie to już trzecia aktualizacja dla Samsungów Galaxy S20, Galaxy S20+ oraz Galaxy S20 Ultra w kwietniu 2020 roku. Najnowsza kompilacja systemu pozwala sądzić, że Samsung w końcu uporał się z wieloma problemami i błędami, jakie pojawiały się w flagowych smartfonach z rodziny Galaxy S20.

W przeciwieństwie do poprzednich aktualizacja, najnowsza wersja oprogramowanie skupia się tylko i wyłączenie na wprowadzeniu nowych poprawek zabezpieczeń. Oprogramowanie o numerze kompilacji G980FXXS2ATD5 dla Galaxy S20, G985FXXS2ATD5 dla Galaxy S20+ oraz G988FXXS2ATD5 dla Galaxy S20 Ultra wprowadza nowe poprawki zabezpieczeń.

Samsung po raz kolejny wyprzedza czas. 29 kwietnia 2020 roku udostępniono oprogramowanie zawierające poprawki zabezpieczeń datowane na 1 maja 2020 roku. Oznacza to, że koreańskie smartfony ponownie otrzymują najnowsze poprawki zabezpieczeń przed ich oficjalną premierę. Google opublikuje dziennik zmian dopiero w piątek. Tego dnia najnowsze oprogramowanie trafi również na wspierane smartfony z rodziny Pixel.

Jako że nowe oprogramowanie układowe wprowadza jedynie nowe poprawki zabezpieczeń mamy nadzieję, że tym razem użytkownicy flagowych smartfonów Samsunga nie będą musieli borykać się z kolejnymi problemami.

W chwili obecnej aktualizacja udostępniana jest w wielu krajach europejskich, zarówno dla modeli z modemem 4G LTE, jak i 5G. Na polskie egzemplarze Samsungów Galaxy S20 najnowsze oprogramowanie powinno trafić w przeciągu kilku najbliższych dni.

Sprawdź, ile kosztuje Samsung Galaxy S20.

Źródło: sammobile.com


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: