Samsung Galaxy S21 FE - zobacz dostępne kolory!

Wygląda na to, że Samsung przygotowuje pięć wariantów kolorystycznych dla nadchodzącego Galaxy S21 FE.

Grafikę prezentującą wszystkie prawdopodobne warianty kolorystyczne Samsunga Galaxy S21 FE udostępnił na swoim profilu twitterowym Evan Blass. Znany leakster pokazał rendery pięciu dostępnych opcji kolorystycznych z każdej możliwej strony. Jak widzimy modele najnowszego Galaxy dostępne będą w następujących barwach: zielonej, białej, niebieskiej, fioletowej i szarej. Kolory wyglądają na dość stonowane.

Czy na tych grafikach widzimy wszystkie możliwe opcje, które Samsung planuje nam zaoferować? Zeszłoroczny model Galaxy S20 FE dostępny był w sześciu wariantach kolorystycznych: zielonym, niebieskim, różowym, czerwonym, pomarańczowym oraz białym. Możemy więc zakładać, że tegoroczny model otrzyma jeszcze jeden kolor obudowy.

Pojawienie się w sieci tak dokładnych informacji i grafik może sugerować, że premiera taniego flagowca jest coraz bliżej. Pamiętajmy także, że 19 sierpnia odbędzie się wydarzenie Galaxy Unpacked, na którym najprawdopodobniej najwięcej uwagi Samsung poświęci ogłoszeniom dotyczącym składanych modeli Z Fold 3 oraz Z Flip 3. Niewykluczone jednak jest także, że otrzymamy kolejne oficjalne newsy dotyczące innych modeli Galaxy.

Zobacz także: Samsung Galaxy S21 FE następcą Galaxy Note 20?