Samsung Galaxy S21 Plus w zaskakującym kolorze na kolejnych zdjęciach

Do sieci trafiły kolejne rendery Samsunga Galaxy S21. Tym razem chodzi o pośredni model Galaxy S21+.

Najnowsze informacje o Samsungu Galaxy S21 potwierdzają wcześniejsze plotki, które gromadzimy od lat.

Samsung Galaxy S21+
Źródło: androidauthority.com

Samsung Galaxy S21+

Źródło: androidauthority.com

Do sieci trafił render prasowy Samsung Galaxy S21+ w kolorze srebrnym. Urządzenie charakteryzują się bardzo wyrazistą wersją kolorystyczną. Telefon posiada nową obudowę obiektywów, która jest błyszcząca. Resztę obudowy utrzymano w matowej kolorystyce, która nie powinna gromadzić odcisków palców. W chwili obecnej nie wiemy czy kolor srebrny zastąpi białą wersję kolorystyczną. Możliwe, że na rynku pojawi się i biały i srebrny Galaxy S21. Prawdopodobne jest, że srebrna wersja kolorystyczna zostanie zarezerwowana dla pośredniego Galaxy S21+.

Sam smartfon posiada trzy obiektywy umieszczone w lewym górnym rogu z diodą doświetlającą wkomponowaną w plecki. Główny aparat zaoferuje sensor o rozdzielczości 64 Mp.

Na prawej krawędzi znajdziemy przycisk zasilający oraz przyciski do regulacji głośności.

Panel frontowy prawie w całości zostanie pokryty wyświetlaczem. W jego górnej części umieszczono kamerkę do Selfie. Samsung nadal nie zdecydował się na wykorzystanie technologii aparatu znajdującego się pod ekranem.

Telefon zaoferuje ekran o przekątnej 6,8 cala ze 120 Hz częstotliwością odświeżania. Sercem telefonu będzie procesor Exynos 2100 lub Snapdragon 888.

Samsung Galaxy S21 zadebiutuje 14 stycznia 2020 roku.

Więcej informacji o Samsungu Galaxy S21 znajdziesz tutaj.

Źródło: androidauthority.com