Samsung Galaxy S21 Ultra - zdjęcia z piórem S-Pen wyciekają do sieci

Samsung Galaxy S21 Ultra będzie pierwszym smartfonem z rodziny Galaxy S, który obsłuży piór S-Pen. Rysik sprzedawany będzie jako dodatkowe akcesorium.

Od wielu tygodni w sieci mówi się, że Samsung zrezygnuje z produkcji smartfonów Galaxy Note. Fakt ten ma potwierdzać kompatybilność Galaxy S21 Ultra z piórem S-Pen.

Galaxy S21 Ultra z pokrowcem i piórem S-Pen
Źródło: winfuture.de

Galaxy S21 Ultra z pokrowcem i piórem S-Pen

Źródło: winfuture.de

Topowy przedstawiciel rodziny Galaxy S21 obsłuży pióro S-Pen, ale będzie to dodatkowe akcesorium, które kosztować będzie około 40 Euro. Dodatkowo Galaxy S21 Ultra nie zaoferuje stacji dokującej dla pióra. W celu jego przechowywania będziemy musieli zakupić specjalny pokrowiec z miejscem na rysik.

Samsung poniekąd potwierdził już, ze flagowa cecha smartfonów Galaxy Note zostanie zaimplementowana w modelach z rodziny Galaxy S21. Również certyfikat FCC potwierdza, że Galaxy S21 Ultra obsłuży pióro S-Pen.

Topowy przedstawiciel serii Galaxy S21 zaoferuje takie same funkcje związane z piórem S-Pen, jak Galaxy Note 20 Ultra (zapoznaj się z naszą recenzją).

Do sieci trafiły właśnie najnowsze zdjęcia Samsunga Galaxy S21 Ultra z dodatkowym pokrowcem oraz dedykowanym piórem S-Pen. Na fotografiach widać, że pokrowiec zauważalnie zwiększy szerokość urządzenia. Pióro S-Pen umieszone będzie przy lewej krawędzi, która pozbawiona została przycisków.

Pióro S-Pen
Źródło: winfuture.de

Pióro S-Pen

Źródło: winfuture.de

Etui z klapką oferujące miejsce na pióro S-Pen posiada również wybrzuszenie, które zdradza miejsce, w którym zastosowano optyczny czytnik linii papilarnych. Dodatkowo otrzymujemy kawałek szybki, dzięki której uzyskamy dostęp do najważniejszych powiadomień bez konieczności otwierania etui.

Samsung Galaxy S21 zadebiutuje już 14 stycznia 2021 roku. Więcej informacji o smartfonie znajdziesz tutaj.

Źródło: theverge.com