Samsung Galaxy S21 - specjalne wersje "na żądanie" w Samsung Store

Wybrane wersje kolorystyczne Samsunga Galaxy S21 dostępne będą tylko i wyłącznie na zamówienie w Samsung Brand Store lub w internetowy sklepie Samsung Store. Czas oczekiwania ma wynosić od 4 do 5 tygodni.

Przed nami jedna z ostatnich plotek przed oficjalna premierą Samsunga Galaxy S21. Portal Winfuture donosi, że wybrane, limitowane wersje kolorystyczne, o których informowaliśmy Was wcześniej dostępne będą tylko i wyłącznie na specjalne zamówienie.

Samsungi Galaxy S21 Ultra
Na zdjęciu widoczne trzy limitowane wersje kolorystyczne

Samsungi Galaxy S21 Ultra

Na zdjęciu widoczne trzy limitowane wersje kolorystyczne

Samsung wraz z rodziną Galaxy S21 będzie chciał zadowolić większą ilość konsumentów. Aby to uczynić na rynku obok klasycznych wersji kolorystycznych takich, jak czarna czy biała, pojawią się limitowane kolory dostępne na zamówienie. Koreańczycy testowali już tą strategie w starszych modelach z rodziny Galaxy.

Portal Winfuture donosi, że limitowane wersje kolorystyczne sprzedawane będą jedynie przez autoryzowane sklepy Samsunga - Brand Store lub sklep internetowy. Dodatkowo po zamówieniu na dostawę poczekamy nawet kilka tygodni. Samsung chce zrobić wszystko, abyśmy poczuli się wyjątkowi - limitowane kolory produkowane będą jedynie na zamówienie, co wydłuża czas dostawy.

Od czterech do pięciu tygodni zaczekamy na Samsunga Galaxy S21+ w kolorze Phantom Gold lub Phantom Red. Topowy Galaxy S21 Ultra sprzedawcy będzie w trzech limitowanych kolorach - Phantom Titanium, Phantom Navy oraz Phantom Brown.

Warto zauważyć, że klienci, którzy zdecydują się na limitowany kolor nie zapłacą więcej. Jedyną niedogodnością jest dłuższy czas oczekiwania. Możliwość zamówienia jedynie w sklepie Samsunga powoduje, że nie powinnismy liczyć na szybkie obniżki cen limitowanych wariantów.

W chwili obecnej Samsung nie planuje limitowanych wersji kolorystycznych dla bazowego wariantu Galaxy S21.

Więcej informacji o Samsungu Galaxy S21 znajdziesz tutaj.

Źródło: winfuture.de