Samsung Galaxy S21 w nowych kolorach. Który model wybierzesz?

Samsung Galaxy S21 zadebiutuje w nowych wersjach kolorystycznych. Dodatkowo poszczególne modele sprzedawane będą w innych kolorach. Zobacz, jakie wersje kolorystyczne pojawią się w sprzedaży.

Samsung w dalszym ciągu kontynuuje dywersyfikację swoich smartfonów z rodziny Galaxy S. Odbywać się ona będzie również poprzez dostępne wersje kolorystyczne. Tańszy Samsung Galaxy S21 dedykowany będzie młodszym konsumentom, którzy będą w stanie zakupić urządzenie w jaskrawych wersjach kolorystycznych. Topowy Galaxy S21 Ultra podobnie, jak poprzednik dostępny będzie jedynie w stonowanych wariantach. Na szczęście również w tym przypadku zdecydowano się na dodanie do gamy nowych kolorów.

Wersje kolorystyczne Galaxy S21 Ultra
Źródło: twitter.com

Wersje kolorystyczne Galaxy S21 Ultra

Źródło: twitter.com

Roland Quandt przekazał za pośrednictwem Twittera fotografie prasowe na których widać wszystkie wersje kolorystyczne Samsunga Galaxy S21. Modele Galaxy S21, Galaxy S21+ oraz Galaxy S21 Ultra sprzedawana będą w różnych kolorach, a na dodatek niektóre z nich otrzymają limitowane wersje kolorystyczne.

Zobacz również:

  • Najlepsze dyski przenośne 2023
  • Jakiego Samsunga kupić w 2023 roku? Oto najlepsze modele z serii Galaxy

Niestety zgodnie z wcześniejszymi przeciekami Samsung Galaxy S21 zaoferuje jedynie dwa kolory obudowy obiektywów. Oznacza to, że w przypadku, gdy zdecydujemy się na mniej typowy kolor taki, jak czerwony, to w rzeczywistości otrzymamy dwukolorowy smartfon. Zapewne jest to specjalny zabieg koreańskiego producenta, ale całość nie wygląda najlepiej.

Najdroższy Samsung Galaxy S21 Ultra 5G dostępny będzie w aż pięciu wersjach kolorystycznych: czarnej, ciemnoniebieskiej, brązowej, ciemnozielonej oraz białej.

Pośredni model Galaxy S21+ również kupimy w jednym z pięciu wariantów kolorystycznych: czarnym, lilowym, czerwonym, złotym oraz białym.

Najtańszy Samsung Galaxy S21 dostępny będzie w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, lilowej, złotej oraz białej.

Więcej informacji o Samsungu Galaxy S21 znajdziesz tutaj.

Źródło: Twitter.com, slashgear.com


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: