Samsung Galaxy S21 z prestiżowym certyfikatem. Zadba o nasze dane

Flagowe smartfony Samsunga na 2021 rok otrzymały właśnie prestiżowy certyfikat Android Enterprise Recommended. Oznacza to, że urządzenia są rekomendowane do wykorzystywania w biznesie. Android Enterprise Recommended potwierdza również, że Galaxy S21 oferuje bezpieczne oprogramowanie, które będzie stale aktualizowane.

Android Enterprise Recommended to certyfikat który potwierdza, że urządzenie jest zgodne z usługami firmy Google wykorzystywanymi w dużych firmach. Mowa na przykład o specjalnych narzędziach do zarządzania zdalnego. Dzięki obecności certyfikatu Android Enterprise Recommended możemy mieć pewność, że smartfon spełnia wymagania, które są zatwierdzane przez firmę Google.

Samsung Galaxy S21

Samsung Galaxy S21

Do zaszczytnego grona smartfonów kompatybilnych z Android Enterprise Recommended dołączają właśnie najnowsze modele z rodziny Galaxy S21 - Galaxy S21, Galaxy S21+ oraz Galaxy S21 Ultra.

Zobacz również:

  • Aplikacje i Gry na Androida za darmo. Promocje, obniżki, przeceny [17.09.2021]
  • Apple Watch 7 vs Galaxy Watch 4: Co różni te smartwatche?

Najważniejszym elementem programu Android Enterprise Recommended jest konieczność wywiązania się producenta z szybkiego udostępniania aktualizacji systemu operacyjnego Android. Każdy smartfon z certyfikatem Android Enterprise Recommended otrzymywać będzie najnowsze poprawki zabezpieczeń w ciągu maksymalnie 90 dni od momentu ich wydania przez Google przez okres trzech lat od daty prowadzenia urządzenia na rynek.

Hiroshi Lockheimer potwierdził, że rodzina Galaxy S21 jest kompatybilna z Android Enterprise Recommended. Smartfony podobnie, jak modele z rodziny Galaxy S20, Galaxy Note 20 oraz tablet Galaxy Tab S7 również posiadają stosowny certyfikat, ale nie zostały umieszczone na oficjalnej stronie Google.

Android Enterprise Recommended

Android Enterprise Recommended

Podobny certyfikat otrzymał ostatnio tani smartfon od Xiaomi - Mi 10T Lite.

Więcej informacji o Samsungu Galaxy S21 znajdziesz tutaj.

Źródło: 9to5google.com